Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért számít egy nő r. ibancnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számít egy nő r. ibancnak?

Figyelt kérdés
Először is, köszöntelek titeket. Nagyon furának találom azt, hogy -férfi létemre mondva- a férfiak elég gyakran ler.ibancozza a női nemet, ha az gyakran váltogatja partnereit, viszont az ehhez hasonló férfi egy "hős". A férfiak annyira fűzik a nőket, annyira hajtanak az egy éjszakás kapcsolatokra (lásd: chat.hu), hogy ezeknek az ostromlásoknak sok, befolyásolható kamasz kislány enged, amiért nem szabad őket hibáztatni. Így nézve a dolgot, én nem tudok a saját nememnek igazat adni, mivel szerintem az egy bunkó érzéketlen paraszt, aki folyamatosan váltogatja a partnereit, akár férfi, akár nő. A férfiak ugyanúgy borsot törnek a nők orra alá, mint fordított esetben, viszont emiatt se szabad általánosítani. A férfi nem túlságosan oda van magáért, mondhatnám azt, hogy ez egocentrizmus. Így lett definiálva, mint ahogy azt máshol olvastam, hogy az ilyen nő, az k.urva. Viszont én ezt eredménynek tekintem, a definíciók alapján. 1+1=2 ugye, viszont akárhogy nézem, nem lesz belőle 3, és a levezetése ezeknek a dolgoknak (vagyis, hogy figyelembe vesszük, hogy a férfiak miatt alakult ez ki) az eredmény roppant téves.
2010. júl. 5. 23:00
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Amúgy mi már elméletileg kr.e. 3000 körül kiemelkedtünk az állatvilágból a beszéd kialakulásával, szerintem tartani, és fejleszteni is kéne a szintet egy harmonikusabb társadalomért.
2010. júl. 5. 23:17
 12/29 anonim ***** válasza:
Hát tudod ez van, így kell megszokni :) Egy nőben kevesebb is az ilyen iránti igény, mint a férfiakban, bár tény, a férfiak egyre inkább elribancosodnak manapság :) Nézz meg egy két kérdést, van, hogy látatlanban 20 pasi jelentkezik egy csajnál, holott szerencsétlen csak kérdezett valamit. Szóval szerintem az ő erkölcseik lazulnak és találkoznak azokkal a nőkkel, akiknek alapból laza volt, és ráverik a balhét a nőkre, pedig ez nem így van. Utálom alapból a női nemet, hányadék az egész, ahogy van, főleg manapság ezek a válások, hogy mindig mindent a nő kap, de ebben a kérdésben szerintem kevésbé bűnös, mint a férfiak. 21/N
2010. júl. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

23:08 ez meg feminizmus. A nő sosem lesz minden téren egyenlő a férfival ahogy fordítva sem, a 2 nem kiegészíti egymást, egyedül hiányos.A kérdezőnek sem valami fair a kérdés felvetése, a nők nemis szoktak semmi különböztető jelzőt használni...a nők szinte mindig az összes férfit szidják (lásd a keresőt- "miért minden pasi...") míg a férfi legalább különböztet, oh és végül rakjuk ide az irigységet. Van egy buli és két 17 éves akik bejönnek egymásnak, most miért "durva" az bármelyik féltől, hogy lefekszenek az első este. Szex jó dolog :) Ezt cáfolja meg valami. Aki gyakran ribancozik az nem ért a nőkhöz, ne a chat.hu-n szocializálódj.

17F

2010. júl. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
A 23:08-al én sem értek egyet. Mindenki azt vár el, amit akar, senkinek semmi köze hozzá, ez az ő magánügye. Ha én Pierce Brosnanre akarok várni életem végéig az is az én magánügyem, és az én bajom, ha nem találok párt. Az elvárásokat mindenki maga alakítja ki és csakis rá tartozik. 21/N
2010. júl. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
A nők hülyék és r1bancok. A férfiak idióták és disznók. Szóval az egész emberiséggel gond van...és lesz is.
2010. júl. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Tartjuk a szintet ne aggódj, épp ez az. Nem emelkedtünk mi sehova az csak illúzió volt, a viszonylag nagy agyfelütet, a befelé fordítható hüvelykujj, ezek mind csak szervek. A madarak szó szerint ki'emelkedtek' mert nekik szárnyuk nőtt, de nekünk csak hangszálaink. A kommunikáció egyáltalán nem egyedi amúgy.
2010. júl. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
"a nő sosem lesz minden téren egyenlő a férfival" A nő már most is minden téren egyenlő a férfival. Csak nem egyforma vele. Egyenlő és egyforma, kéretik a két fogalmat nem keverni.
2010. júl. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

23:18

Feldúltságból általánosítanak, és általában ki is oktatják őket, méghozzá szerintem teljesen jogosan. Viszont mi, férfiak (tisztelet a kivételnek), ahol érjük, ott r.ibancozunk bárkit, bármiért.

2010. júl. 5. 23:27
 19/29 anonim ***** válasza:
Kérdező! Azért ennyire ne sajnáld már a nőket :) Aki tudja magáról hogy nem igaz, és egy ketten leribancozzák azt nem fogja meghatni.
2010. júl. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Tény hogy sok pasi csinál olyan dolgokat ami egyáltalán nem jobb mint amit egy kis ku.rva csinál. Van pár haverom aki folyamat csalja barátnőjét, vagy egyszerre több van neki, és egyre gusztustalanabbnak tartom ezt...

DE azt ne felejtsük el, hogy manapság túlnyomó többségben a csaj választ, vagyis rajta múlik hogy lesz e valami, tehát ha a csaj szétteszi a lábát akkor van dugás ha nem nem... és bizony a kis tini pic.sák egyre többször teszik szét a lábukat, és ezt is csak egy bizonyos stílusú "fiúcsoportnak".

Úgy gondolom hogy szégyen hogy a lányok az ilyen utolsó tapló kis bu.zikra gerjednek akik aztán ugyis ott csalják meg őket ahol tudják,az értelmesebbjét meg messzire elkerülik. És sajnos nincs ez másképp a fiúknál sem, ők is a kis ribikre hajtanak, akik szintén lefekszenek fűvel fával.

Persze ez nem mindenkire igaz ilyen formában, de napról napra egyre több az ilyen, és akár most is általánosíthajtuk ezt a dolgot.

Szebb jövőt

19 F

2010. júl. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!