Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért számít egy nő r. ibancnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számít egy nő r. ibancnak?

Figyelt kérdés
Először is, köszöntelek titeket. Nagyon furának találom azt, hogy -férfi létemre mondva- a férfiak elég gyakran ler.ibancozza a női nemet, ha az gyakran váltogatja partnereit, viszont az ehhez hasonló férfi egy "hős". A férfiak annyira fűzik a nőket, annyira hajtanak az egy éjszakás kapcsolatokra (lásd: chat.hu), hogy ezeknek az ostromlásoknak sok, befolyásolható kamasz kislány enged, amiért nem szabad őket hibáztatni. Így nézve a dolgot, én nem tudok a saját nememnek igazat adni, mivel szerintem az egy bunkó érzéketlen paraszt, aki folyamatosan váltogatja a partnereit, akár férfi, akár nő. A férfiak ugyanúgy borsot törnek a nők orra alá, mint fordított esetben, viszont emiatt se szabad általánosítani. A férfi nem túlságosan oda van magáért, mondhatnám azt, hogy ez egocentrizmus. Így lett definiálva, mint ahogy azt máshol olvastam, hogy az ilyen nő, az k.urva. Viszont én ezt eredménynek tekintem, a definíciók alapján. 1+1=2 ugye, viszont akárhogy nézem, nem lesz belőle 3, és a levezetése ezeknek a dolgoknak (vagyis, hogy figyelembe vesszük, hogy a férfiak miatt alakult ez ki) az eredmény roppant téves.
2010. júl. 5. 23:00
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Azért lehet ez, mert a férfiak nagy többsége (mondom ezt férfiként) még mindig felsőbbrendűnek tartja magát a nőknél. Van olyan kultúra, ahol a nőnek még mindig csend van. Nálunk elvileg egyenjogúság van. Aki azzal érvel, hogy dehát a férfi építi a házat és a nő álljon oda kőművesnek, arra azt tudom mondani, hogy akkor ő meg üljön le a varrógép mellé.

Mi férfiak egy nőtől elvárjuk, hogy legyenek erkölcsei, hisz az a nő aki nagyon gyakran váltogatja a partnereit és érzelem nélkül fekszik le velük, az egy ribanc. De amelyik férfi ugyanezt csinálja, az viszont egy tetű, hisz kihasználja a másikat.

A megcsalásra meg szerintem nincs semmilyen magyarázat legyen az bármely fél részéről.


üdv

2010. júl. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Ha akarja, egy nő is el mehet kőművesnek, és egy férfi is beülhet a varrógép mögé. Az, hogy melyik nem, melyik munkára alkalmasabb, nem jelenti azt, hogy nem érhet egy nő annyit, mint egy férfi.
2010. júl. 5. 23:58
 23/29 anonim ***** válasza:

Én utálom mind2 nemből akik sűrűn válltogatják. Szerintem a ribancság olyan okokból származhat, hogy: divatból öltözködés, ribancként való viselkedés, cigi, pia, stb...

Férfiaknál is ugyan ez, csak azok a homárok!

15/f

2010. júl. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Én utálom mind2 nemből akik sűrűn válltogatják. Szerintem a ribancság olyan okokból származhat, hogy: divatból öltözködés, ribancként való viselkedés, cigi, pia, stb...

Férfiaknál is ugyan ez, csak azok a homárok!

15/f


15 évesen ne legyél a napiszar agymosásának az áldozata, legyen saját ítélőképességed, mivel a szavaidból teljesen lejön az, hogy rendszeres látogatója vagy. A ribancos viselkedés, és az, aki ribancos életmódot is folytat két különböző dolog. Az előbbi a fiatalabb korosztálynál vehető észre, melynek oka a média (mert igen, mi vagyunk a média, de egy gyerek még csak áldozat, mint reklám gyáros), és az előzőleg megemlített okok. Ez nem jó, nagyon nem, de ezért a kislányokat, akik a világról igazából semmit se tudnak nem szabad hibáztatni, hanem az okot kell keresni. Erősen a naturalista filozófiát követem, ezért én szeretek okokat keresni.

2010. júl. 6. 00:21
 25/29 anonim ***** válasza:
Utálom a napiszart :D sose szerettem :D
2010. júl. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Meghát mit kell azzal jönni, hogy gyerekek... Ha egyszer nagylányoknak/fiúknak érzik magukat, akkor úgyis kell őket kezelni. És ha annyira szeretsz okokat keresni, akkor látod, hogy ez annak az oka, hogy miért kell őket hibáztatni!
2010. júl. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Következő az lesz, hogy a Kuruc.infó "agymosásának" vagyok az álldozata? xD (Azt legalább olvasom) xD
2010. júl. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nem tudod, de egy 15 éves se olyan idős még. Gondolj bele, egy kisbaba, aki még beszélni se tud, lever egy virágcserepet. Nem az ő hibája, nem tudta. Ugyan ilyen tapasztalatlanok a fiatalok is, tapasztalniuk kell. Hidd el, idővel koppanni fognak az ilyenek az életben, mellesleg az ok keresés után, ezt figyelembe véve kell megoldást keresni.
2010. júl. 6. 02:01
 29/29 anonim ***** válasza:
Én azt mondtam, hogy ők annak érzik magukat annak, akkor úgyis bánjunk velük... Abból tanulnak. Te mondtad, hogy az élet buktatóin úgyis fentakadnak. Azokat meg a többi ember csinálja. Azért kell marni őket.
2010. júl. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!