Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor illik elkezdeni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor illik elkezdeni egy másik pasival randizgatni, ha több mint 1 hónapja vége a komoly kapcsolatomnak? 22/L

Figyelt kérdés

5 évig voltam együtt az exemmel. 9 hónapig a vőlegényem is volt. Szakítottunk, mert már nem egyeztünk meg és más problémáink is voltak még ezek mellett. Ki is ábrándultam belőle, és szerintem ő sem érzett másképp. Elhagytam de nagyon nem izgatta őt az egész. Szakítás előtt 2 hónappal egy fiú kezdett el "udvarolni". A munkahelyünkön szúrt ki magának. (Nem sokáig dolgoztam ott, így facen beszéltünk) Én vagy 100* visszautasítottam, mert nem tudott más érdekelni, amíg kapcsolatban voltam. Egyszerűen nem akartam bíztatni, bár kis idő után rengeteget beszéltünk fb-on.


Eltelt 1,5hét szakítás után, és már nagyon kíváncsiak voltunk egymásra ezzel a fiúval és talákoztunk titokban. Azért titokban, mert a szüleim biztosan nem örültek volna, ha már ilyen hamar randizgatnék valakivel. Anyum úgy érvelt, mikor őszinte akartam lenni tali előtt pár nappal, hogy mit szóĺnának az exem rokonai, meg hogy korai és csak játszik velem ez a férfi, mert nem tud várni stb.

Ez a férfi kb. 3 hónapja írogat nekem. 2*taliztunk csak azt is ugye titokban. Ő neki nem tetszik ez a titkolózás, mert ő 30 évesen ezt tinisnek tartja. Nagyon megtetszettünk egymásnak. Ki szokott akadni, hogy meddig várjon még rám meg utál várni ennyit. Meg hogy gondolom. Elég sokszor lehívott, de nem találkoztam vele, mert hirdlen otthon nem tudtam mit kamuzni. Mindig megsértődött ezért. Ma is lehívott, ugyanez volt a helyzet. Már nem tudtam hogy kiengesztelni csak úgy hogy azt mondtam, holnap tuti, hogy lemegyek.

Most mit tegyek? Mit mondjak otthon? Úgy terveztem meg anyum is azt mondta majd januártól talizok vele.


2015. dec. 25. 23:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Szex volt már? Amúgy akkor, amikor érzed, nincs illik.
2015. dec. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lesz olyan aki szerint 1 éves kapcsolat után is minimum fél-1 évet 'gyászolni' kell. Van olyan, aki már másnap összejön valakivel. Ezt senki nem tudja megmondani, neked kell érezned. Rossz volt a kapcsolatotok, tehát könnyebb túllépni, de biztos sokan lesznek akik felhördülnek hogy 5 év után 1 hónap alatt 'nem illik' továbblépni. De ha neked kell az új pasi és bízol benne, ne ez érdekeljen, hanem vállald fel.
2015. dec. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Ebből én nem sok jót nézek ki. 30 évesen megsértődni, meg nyomulni ezerrel, mikor még le sem zártad az előzőt, na az tinis. És ha megcsókol, akkor hagyod, mert nem akarod megsérteni?
2015. dec. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem arról van szó, hogy egy hónap kevés idő (egyébként az, de ez az én véleményem és nem az illik nem illik miatt, hanem saját magad miatt), hanem még az exeddel és családjával foglalkozol-ergo hogyan is lennél túl rajta, ha még ők a mérce?
2015. dec. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amikor lelkileg már túl vagy az előzőn.
2015. dec. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Fish1 ***** válasza:
Ameddig nem zárod le érzelmileg az előzőt, addig szerintem semmiképpen ne menj bele egy új kapcsolatba, mert csak szívás lesz. Ha ezt nem érti meg a pasi, akkor így járt.
2015. dec. 26. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Anyu így anyu úgy, anyu ezt mondta azt mondta, most komolyan: 22 éves, felnőtt nő vagy, ne magyarázkodj. Csak te érzed, mikor van itt az ideje a továbblépésnek egy másik férfival. Nehogy azért utasítsd el, és veszíts el egy lehetőséget a boldogságra mert anyádnak nem tetszik. Az az ő véleménye. Meghallgathatod, de ennyi. Ez a te életed, a te döntésed. Ki nem szarja le mit mondanak pl az exed rokonai? Ne foglalkozz már ilyesmikkel.


Ha tetszik neked az új srác akkor találkozz vele, és majd meglátod hogy alakul. Szakadj le anyukád melleiről. Ne haragudj de kicsit nevetséges, hogy ennyire kvázi félsz neki megmondani az igazat, és hagyod hogy így irányítson. Mit kamuzz? Semmit, mondd meg az igazat. Felnőtt nő vagy!

2015. dec. 26. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem túl sok itt a szereplő:

"Anyum úgy érvelt, mikor őszinte akartam lenni tali előtt pár nappal, hogy mit szóĺnának az exem rokonai,"

1. Anyud

2. Az exed

3. Az exed rokonai.


Januárig van 6 nap... akkor már "illeni" fog? Most kinek is akarsz tetszeni?

2015. dec. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hmm :/ Ez igaz. Ma összevesztünk az új "udvarlommal" Kiakadt hogy egész ünnepekben nem voltam képes találkozni vele. :/ Nem bírtam megoldani a talit...
2015. dec. 26. 18:05
 10/10 anonim ***** válasza:
De legalább anyukád elégedett, "illedelmes" kislánya van... az is valami - örülj neki.
2015. dec. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!