Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mennyire önző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire önző egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ha pl a barátnőm valami olyant csinál ami nekem nagyon nem tetszik pl nagyon lengén öltözködik, dohányzik, vagy akár tul sokat eszik iszik (alkohol) vagy épp tul keveset és pl tul sovány és ezért ti szóltok neki hogy változtassa meg ezt a dolgot mert én ezt nagyon nem szeretem és tovább eltűrni sem akarom!


De annyit hozza teszek hogy a srác tényleg szereti a barátnőjét, mindig segít neki, támogatja őt, és sosem csalja/csalná meg őt de még flortolni sem flörtöl



2019. ápr. 28. 22:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

"és tovább eltűrni sem akarom."


Nem is kell, kiszállhatsz a kapcsolatból, ha úgy érzed, a társad nem megfelelő a számodra.

2019. ápr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez mondjunk kb olyan mint az érzelmi zsarolás... és mi van ha nem akar kiszállni valaki a kapcsolatból elvégre ezen kívül minden más remek?
2019. ápr. 28. 22:05
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szólni, ha valami nagyon zavar. De ha ez mind zavaró számodra amiket példának írtál, akkor minek vagy vele? Akkor mi az ami nem zavar benne? Arra készülhetsz, ha ezt mind szóvá teszed azt fogja érezni, hogy mindenért cse.sz.e.geted. Azt meg nem fogja ő sem sokáig eltűrni.
2019. ápr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
olyannak kell elfogadni amilyen,nem pedig megváltoztatni olyanná amilyet szeretnél
2019. ápr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mert kb olyan mint a gyerek nevelés azt sem akarod elhagyni csak mert olyant csinál ami szerinted nem jó hanem inkabb kényszerítve (finomabb-durvább dolgokkal) őt
2019. ápr. 28. 22:07
 6/15 A kérdező kommentje:
Ezeket csak példának írtam egyedül csak az oltozkodese tud néha (sűrűbb ritkább alkalmakkor) felb@$Zni.... de azon kivul minden más tökéletes, meg annyi ha pl valami zavarna őt amit én csinálok akkor Én mindenképp megpróbálnák valahogy orvosolni még ha nem is drasztikusan de jobban oda figyelnek rá
2019. ápr. 28. 22:09
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Ez pont nem olyan mint a gyereknevelés. Elég beteges így tekinteni egy párkapcsolatra. A párod felnőtt, nem szorul kényszerítésre és nevelésre.
2019. ápr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Csak példának hoztam fel persze hogy nem olyan csak egy kisebb dologban hasonlit a kettő... elvégre nem akarom elhagyni, attól mert neha felb@$Z ahogyan a gyerekedet sem hagyod el ezért...
2019. ápr. 28. 22:11
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

Nyilván azért csinálja ezeket a dolgokat így, mert neki így jó, ezt gondolja helyesnek vagy ezzel ért egyet. Egyszerűen ilyen. Ezek pontosan olyan dolgok amikbe ha beleszólsz valójában nem szereted az adott embert. Azt szereted, amilyen képre formálni tudnád. Amit leírtál csupa külsőség. Hogyha szeretsz valakit akkor simán elviseled ezeket, vagy pont hogy elkezded vonzónak találni a párod miatt.

Ezek mindegyike olyan dolog, hogy ha nem tetszik lehet mást keresni. Eszembe nem jutott volna soha ilyen dolgokat megváltoztatni olyan emberek akit szerettem. Ha meg valakinek olyan tulajdonságai voltak amikkel nem tudtam együtt élni akkor nem jöttem össze vele.

Ha képes valaki azon kiakadni, hogy a párján lehetne még plussz 5 kiló, vagy ihatna 4 vodkaszóda helyett 2-t az kicsit sem szereti.

2019. ápr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Rockarc ***** válasza:
100%

Felnott emberrol beszelunk, nem gyerekrol. Ha jelezted neki, hogy ez nem oke, es nem valtoztat rajta a sajat belatasa szerint, akkor onnantol nalad pattog a labda, hogy szakitasz vagy elfogadod. Igy mukodik. Amit te csinalsz, hogy ultimatumot adsz, meg itelkezel, ugy nem mukodik. Vagy de, valahol Afrikaban.


43F

2019. ápr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!