Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a sráccal? (Férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a sráccal? (Férfiak válasza érdekel)

Figyelt kérdés

Kérlek titeket, hogy olyan férfiak válaszoljanak akik tudnak segíteni, köszönöm!


Tetszik egy kollegám, szeretnék vele szexkapcsolatot. Adom a jeleket neki, veszi is, látom, hogy tetszem neki, közeledik, szívesen keresi a társaságom, viszont bátortalannak tűnik, mintha nem merné megtenni az első lépést.

Van barátnője évek óta, tudom, hogy lapos a kapcsolat, de nem tudom, hogy azért nem volt még semmi, mert nem akarja megcsalni a barátnőjét, vagy mert nem akar munkahelyi kavarást.

Arra gondoltam, hogy a legközelebbi csapatépítőn én tenném meg az első lépést (kezdeményezném a csókot a megfelelő pillanatban), de kicsit tartok tőle, hogy leállít és kellemetlen lesz a szituáció, esetleg a későbbi munkakapcsolatunkra is kihatna a részéről.

Férfiak, szerintetek jó ötlet, vagy inkább hagyjam?


2019. ápr. 30. 13:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%
Nem érzed szánalmasnak kicsit sem, hogy foglalt srácra hajtasz? Gusztustalan.
2019. ápr. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Nem, és nem is ez volt a kérdés
2019. ápr. 30. 13:18
 3/28 anonim ***** válasza:
95%
Mit tegyél vele? Hagyd.
2019. ápr. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
95%

Hagyd, ha sok sok jel után se érdekled, minek mennél le kutyába?

Amúgy is, valószínű több a gerince, mint neked, nem akarja megcsalni a barátnőjét.

2019. ápr. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Pont ez a bajom, hogy érdeklem, de nem lép
2019. ápr. 30. 13:22
 6/28 anonim ***** válasza:
81%

Igen, erről írok mindig ezen az oldalon, hogy nem lenne ennyi csalás, ha egyes nők nem tennék szét ilyen könnyen minden szembejövőnek a lábukat, aki egy kicsit is tetszik nekik. Nem igazán jön be a nememnek a jogos kritika. Tudom, fáj az igazság.

Hagyd már ezt a szerencsétlen embert is békén. Muszáj pont vele dugnod? Annyi szabad férfi van, vagy azoknak nem kellesz kérdező? A foglalt fa.sz finomabb? Jobb ízű a párja pinája után?

2019. ápr. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Milyen alpári vagy nő létedre, utolsó
2019. ápr. 30. 13:28
 8/28 anonim ***** válasza:
93%
Érdekled, mert valószínűleg teszed magad és felhívtad a figyelmét. De azért nem teszi meg az első lépést, mert foglalt. Ilyen egyszerű. Keress szingli pasit
2019. ápr. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
85%
És te milyennek tartod magad? Ribinek?
2019. ápr. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
66%

"hogy nem lenne ennyi csalás, ha egyes nők nem tennék szét ilyen könnyen "


Talán nem kéne a foglalt pasiknak bepróbálkozni a nőknél. Nehogy már ezt is a nőkre kend! Ha nem lenne ennyi hímringyó, akkor nem lenne ennyi megcsalás. Ez a nőkre is igaz, de az a hűség nem hűség, ami lehetőség hiányában van.

2019. ápr. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!