Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan kaptam a pofont?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan kaptam a pofont?

Figyelt kérdés
Az exemmel osszefutottunk egy szorakozohelyen. Ahol elkezdett k*rv*zni. A szakitas oka az volt hogy megcsalt. Erre hogy k*rv*zott annyit szoltam vissza felvallrol hogy "any*d a ku*rv*" igen ez valoban nem volt szep. De annyira zavart hogy ok nelkul k*rv*z csak azert mert nem fogadom vissza. Na es ezzel a lendulettel akkora pofont adott, hogy nekiestem a szeknek es lefejeltem. Majd ekkor is megint kezet emelt.. de mar akkor lefogtak a baratai. Jogos volt?
2019. ápr. 30. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt jogos! Ő kezdte, te meg megvédted magad. Akár fel is jelenthetnéd rágalmazásért.
2019. ápr. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7%
Jogos, mert leálltál le vele vitázni. Mit foglalkozol csicskákkal?
2019. ápr. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%
Az előzmények miatt (ahogy ő viselkedett) azt mondom nem volt jogos. Mert az erőszak nem szül jót soha. Ellenben én is pofántolnám aki anyázik. 🤷‍♀️
2019. ápr. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Clay Morrow ***** válasza:
100%
Nem.
2019. ápr. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Jogos volt, és örülj, hogy ennyivel megúsztad, egy nonek tudnia kell, hol a helye.
2019. ápr. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kérdezhetsz egyáltalán ilyet?! Sürgősen jelentsd fel a barmot! Ott volt egy csomó ember,aki tanúskodni is tud...
2019. ápr. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Fruzs33 ***** válasza:
10%

Hogy igazságos legyen. Neki nem kellett volna ok nélkül k*rv*zni,neked nem kellett volna vele leállni és visszaszólni.

Alap farkastörvény,hogy az éfesanyjára mindenki harap,de attól még nem így kellett volna megoldania.

2019. ápr. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem volt jogos, ő kezdte...
2019. ápr. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!