Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan kaptam fel a vizet?

Figyelt kérdés
Jó ideje együtt vagyunk, de nem mászunk egymás nyakára, sose volt így. Dolgozunk mind a ketten, van külön külön saját életünk. Átlagosan heti egyszer vagyunk együtt, persze akkor van hogy egész hétvégén. Viszont mindig a haverjait helyezi előtérbe. Ha ők mondanak valamit egyből ugrik. Volt hogy nem találkoztunk 2-3 hétig, de neki még akkor se fordult meg a fejében, hogy a haverjaival való közös bulizást mondja vissza, mert már előre lebeszélték. E miatt úgy érzem csak akkor számít hogy találkozzunk, ha nincs jobb dolga. (persze voltak kivételek, de ez minősül átlagosnak) Ma viszont összevesztünk egy ilyen dolgon. Azt mondta csak túlreagálom és csak egy este... sok külön programunk van, eddig annyira nem panaszkodtam ilyesmire. Ha együtt vagyunk tényleg csak velem foglalkozik, megad mindent. De hogy gondolhatja, hogy ez így mehet tovább, ha akar valamit tőlem? Nem akarok hisztisnek tűnni, de ezt nem tudom megérteni.

2015. dec. 29. 00:26
 1/2 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Velem is volt ilyen. Aztán kifakadtam és pont ez okozta a kapcsolat végét. Próbáld vele megbeszélni, hogy neki ennyi egy kapcsolat vagy később szeretné-e szorosabbra fűzni a szálakat.
2015. dec. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 omba ***** válasza:
"ha akar valamit tőlem?" - ennyit akar
2015. dec. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!