Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez fog változni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez fog változni, vagy csak rosszabb lesz?

Figyelt kérdés

Barátommal kitaláltuk, hogy 3 napot nálunk leszünk majd mondta, hogy elmondja ezt az anyjának, erre az anyja reakciója az volt, hogy: Úristen 3 napot? Ne menj el addig mert én nem bírom ki, hogy ne lássalak 3 napig, bele halok és sírva rohant oda a fiához. Na miután kettesben maradtunk, mondtam a barátomnak, hogy szerintem attól, hogy 3 napot nem lát nem kéne így viselkednie, erre az volt a válasza, hogy ez neki rosszul esik, hogy ilyet mondok és elmondja az anyjának.

Azt is mondtam neki, hogy van aki szülőtől külön él és ő sem találkozik folyton az anyjával, barátom válasza az volt, hogy az ő anyja lelkis és nem bírná ki ha külföldön élne. Ja és azt hozzátenném, hogy a barátom anyja kitalálta, hogy a kertjükben építkezzen a fia, barátom meg bele is ment ebbe és hallani sem akar arról, hogy máshová költözzön. Gondolom a drága anyuka azért akarja, hogy ott építkezzen nehogy 1 percre is elveszítse a fiát. Lesz egy fogműtét a barátomnak és nem engem hanem az anyját kérdezte meg, hogy elkíséri e a műtétre..elég rosszul esett ez is.


2019. ápr. 30. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez örökre igy fog maradni úgyhogy jobb ha mielőbb lelepsz mert a Mama lesz az első mindig :-)
2019. ápr. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt olvasni is borzasztó volt számomra. Én személy szerint nem bírnám.

Szerintem nem fog valtozni, vagy ha igen, már “túl későn” sok év után.

2019. ápr. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az anyukája szerintem nem lelkis hanem szellemi problémája és az alma nem esett messze úgy látszik. Nagyon szeretheted ezt a srácot ha így elfogadod. Biztos nem fog változni. És mi lesz ha meghal az anyuka? Szerintem az anyukát is és a srácot is szakemberhez kéne vinni. És amit az anyuka csinál az érzelmi zsarolás a barátod meg egy hátbaszúrós féreg nem csak fogyatékos.
2019. ápr. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Anyós nekem is ilyen, amikor elmondtuk, hogy összeházasodunk, ki volt akadva, hogy ő erről miért nem tudott előttem, hiszen ő az anyja, neki tudnia kell mindenről... aztán közölte, hogy én nem főzhetek, mert nem fog ízleni a férjemnek, mert csak az ő főztjét szereti. 🤷🏼‍♀️


Hála Istennek, a férjem normális értékrenddel bír, elmondta az anyjának, h mivel a mi leendő házasságunkról volt szó, nyilván mi döntöttünk, kajálni meg ugye nem gondolja, hogy visszajár majd hozzá.


10 év telt el, a férjem imádja a főztöm, engem is. Szóval van remény, ha ilyen a férfi. De ha ő sem hajlandó kimászni anyuci szoknyája alól, akkor szerintem menekülj.

2019. máj. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés hogy te mit szeretnél ettől az embertől?
2019. máj. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#4 Csak sajnos nálunk nem ez van. Szerintem ő mindig az anyjára fog hallgatni.
2019. máj. 1. 08:36
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ! Már kezd betelni a pohár, úgyhogy nem fogom ezt életem végéig elviselni.
2019. máj. 1. 08:37
 8/9 A kérdező kommentje:
Még amikor nagyon a kapcsolat elején voltunk, és a későbbi tervekről beszélgettünk, és mondtam, hogy 2 gyereket szeretnék akkor még ő is így gondolta, majd legközelebb már azt mondta, hogy csak egyet szeretne. Erre én megkérdeztem, hogy és mi változott? Ugyanis múltkor nem ezt mondtad. Mi volt a válasza? Anyával beszélgettem és ő is azt mondta jobb az egy gyerek.
2019. máj. 1. 08:44
 9/9 anonim ***** válasza:
??? Jesszus! Menekülj míg nincs az az 1 gyerek se, különben soha nem fogsz tudni megszabadulni tőlük és nyomorulttá teszik az életed.
2019. máj. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!