Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy év alatt 3 kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy év alatt 3 kapcsolat soknak számít?

Figyelt kérdés
2019. máj. 1. 19:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Relatív.
2019. máj. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
14%
Nekem sok lenne, felnőtt embereknek ennél sokkal kitartóbbnak kellene lenni.
2019. máj. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szerintem meg csak azért hogy elmondásuk, hogy kitartóan voltunk, nem szabad benne maradni valamiben, ami nem működik. Pl ha tudjuk, hogy az egyikünk nagy családot akár, a másik viszont nem szeretne gyereket sem. Vagy az egyik fél bántalmazta a másikat, vagy egyszerűen az egyik fél eletstilusa elut a másiktól.
2019. máj. 1. 19:47
 4/16 A kérdező kommentje:

*elmondhassuk

*kitartók

2019. máj. 1. 19:48
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Én inkább csak furán néznék rá, mert kapcsolatnak hívna egy pár hónapos kavarást.
2019. máj. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
85%
Szerintem sok. 12 hónap alatt 3 embert teljesen kiismerni lehetetlenség. Azt gondolnám az illetőről, hogy vagy kapcsolatfüggő, vagy nem veszi komolyan a kapcsolatait.
2019. máj. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%

#4

"az egyikünk nagy családot akár, a másik viszont nem szeretne gyereket sem"


Ez kiderül ismerkedés alatt, szóval kapcsolat sem lesz értelmes emberek között ilyen esetben.


Ahogy a túlságosan különböző életvitel is megakad ismerkedésnél.


Nem a három kapcsolat a sok, hanem a válogatás nélküli kapcsolatba ugrálásod.


Még a bántalmazós embert is ki lehet szűrni, ha megfelelően ismerkedsz.

2019. máj. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy akkor mi a megfelelő kifejezés arra, hogy a másikra párként tekintettünk és mással nem ismerkedtünk. Amúgy ezek tényleg 1-2honapig tartották, de előtte pár hónapig ismerkedtünk, kivéve az egyiket.


A bántalmazás az első kapcsolatban történt, előtte soha nem volt senkim, nem is érdeklődött irántam senki, így nem is tudtam hogy mire kellene odafigyelni.


Az pedig érdekes, hogy a csaladalapitasi elképzelések különbözősége miatt bebukott kapcsolaton az ismerőseim azon akadtak ki, hogy mi a fraszért beszélünk csaladalapitasrol egy hónap után... De ezekszerint, akkor mégis csak jól tettem, hogy szóba mertem hozni...


Az eletstilusa pedig akkor derült ki, amikor először töltöttünk el egy hétvégét a delikvens otthonában... Előtte nehezen tudhattam volna, hogy mi a helyzet, amíg nem láttam.



Persze, ha "kitartó" lettem volna és azzal kapcsolatban tettem volna fel kérdést, akkor meg azért kaptam volna az oltás, hogy miért nem hagyom ott az ilyen semmirekellőket...

2019. máj. 1. 20:10
 9/16 anonim ***** válasza:
81%

1 hónapos komoly kapcsy

16 évesen voltunk ezen a színvonalon

2019. máj. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Amúgy ezek tényleg 1-2honapig tartották"


Hát azért ezt tényleg nem nevezném komoly kapcsolatnak, max. randizgatás.

2019. máj. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!