Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy év alatt 3 kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy év alatt 3 kapcsolat soknak számít?

Figyelt kérdés
2019. máj. 1. 19:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
16 évesen hosszabb kapcsolataim voltak... Ezek aligha nevezhetők annak.
2019. máj. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy komoly kapcsolatok voltak? Mikor használtam ezt a szót? Hogy KOMOLY????????????


Talán azért voltak ilyen rövidek, mert 16 évesen nekem meg eszem ágában sem volt fiuzni, sajnálom, hogy lemaradtam egy évtizeddel, ez van! De nem is kell több válasz. Ennyi pont elég volt ahhoz, amit tudni szerettem volna. Köszönöm.

2019. máj. 1. 20:30
 13/16 anonim ***** válasza:
56%
1-2 hónaposak voltak, de gondolom mind a 3 gerincre vágott! :DDD
2019. máj. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
33%

"16 évesen nekem meg eszem ágában sem volt fiuzni"


és? most lenézed erkölcsileg, akinek volt 16 évesen pasija? te most jobb vagy, hogy hárman megfektetnek egy év alatt, és kapcsolatnak hívod?

Lehet pont az a baj, hogy nem élted ki magad ;)

2019. máj. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ha ismerkedésnel számoljuk, akkor 4 honaposak voltak átlagban. Kíváncsi vagyok, hogy hány férfi vár hónapokat egy lányra, aki közelebb van a 30hoz, mint a 20hoz... Ne legyünk már alszentek! De részben ezert sem működtek, mert nem akartam a dolgot ahogy ők azt elképzeltek.
2019. máj. 1. 20:35
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen dolog sajnos. Ha kibukik, hogy nem illetek össze, akkor nincs miért folytatni, és miért ne lehetne már akár jövő héten új párod ilyenkor? Azzal is csak egy ismerkedési szakasz lesz egy ideig, és vele is kibukhat valami nagy dolog.
2019. máj. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!