Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Képes lennél az éjszaka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes lennél az éjszaka közepén a párod kedvéért elmenni az éjjel nappaliba kajáért vagy főzni neki valamit, ha másnap nem kell dolgozni?

Figyelt kérdés
2019. máj. 1. 21:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Képes lennék, hisz van két lábam, de nem vagyok hajlandó.
2019. máj. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
57%
Mindenképpen, hiszen szeretem és tudom, hogy ő is bármikor megtenné ezt értem. Egy kapcsolat erről szól. Nem azért, mert a másik elvárja, hanem azért, mert törődöm vele, szeretem és szívesen teszek a kedvére.
2019. máj. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
Bármikor. Ő ugyan úgy megtenné ezt értem. Ennél ezerszer többre hajlandó lennék érte.
2019. máj. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
67%
Igen, elvégre nekem is jól esne az ilyen kedvesség.
2019. máj. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%
Miért ne?
2019. máj. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
64%
Tegnap pontosan ezt csináltam. Nem élünk még együtt, de mire hazaért a munkából, meglepetésként főztem neki és meleg étellel vártam. Annyira boldog volt, hogy ezzel az én napomat is bearanyozta. Ezek az "apró" dolgok teszik széppé a párkapcsolatot.
2019. máj. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
59%
Akkor is, ha kell másnap dolgozni. Persze ha elvárást csinálna belőle és magától értetődőnek venné, az azért baj lenne.
2019. máj. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
68%
Férfiként is megtenném.
2019. máj. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 peca1000 ***** válasza:
35%

Eszembe sincs!


Majd másnap veszünk kaját, éjjel alszunk.


Ezért nem kelek fel, tőle sem várnám el.


Szólt volna nappal, ès hoztam volna neki.


Főzni nem tudok, de ha tudnák sem állnék neki èjjel.

2019. máj. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
51%
Mi együtt szoktunk menni é-n-ba, itt van a házunk alatt. Volt hogy éjjel egykor kívántunk meg valami kaját. De ha csak az egyikünk éhes, akkor is lekísérjük egymást. A párom nem is engedne le éjjel egyedül.
2019. máj. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!