Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Képes lennél az éjszaka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes lennél az éjszaka közepén a párod kedvéért elmenni az éjjel nappaliba kajáért vagy főzni neki valamit, ha másnap nem kell dolgozni?

Figyelt kérdés
2019. máj. 1. 21:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
64%
Szó nélkül.
2019. máj. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
62%
Igen, ő is megtenné értem.
2019. máj. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
53%
Kizárt dolog. Ha annyira éhen akarna halni, akkor rendelnénk valamit.
2019. máj. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
45%
Nem. Van neki lába, menjen el, ha neki kell és sürgős. Nálunk egyébként mindig van annyi kaja otthon, hogy legyen mit enni.
2019. máj. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
52%
Biztos hogy nem.
2019. máj. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
70%

Jót kacagnék, aztán a másik oldalamra fordulnék.

Megnézném itt a sok igenlőt, ahogy hajnali 1-kor begyógyult szemekkel mamuszban végig csattognak a városon, aztán nekiállnak zöldséget pucolni, húst klopfolni, szószt kavarni, majd nagy lelkesedésükben még el is mosogatnak.

2019. máj. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Abban az esetben igen, ha fáradt vagy beteg. Más esetben nem szívesen, mert kihasználásnak, ugráltatásnak érezném.
2019. máj. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Helyzetfüggő. Ha random kitalálná, hogy én most akkor dobjak össze egy ilyen vagy olyan kaját, akkor nem állnék csak úgy neki. Ha fel kéne dobnom egy virslit vagy ilyesmi, akkor annak simán, ha nincs más dolgom.

Nálam mondjuk az éjszaka közepén dolog nem bonyolítja túl a dolgokat, mert éjszakai bagoly vagyok és szeretek éjszaka sétálni. Reggel viszont biztos, hogy nem kelnék ki ezért az ágyból.

2019. máj. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
48%
Persze
2019. máj. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Megsúgom: ha kell menni dolgozni másnap akkor is megcsinálom neki, pedig férfi vagyok. Le lehet papucsozni, de én azért élek, hogy amit csak tudok megtegyek neki…😊
2023. márc. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!