Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem furcsa hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem furcsa hogy este fél 10kor elvállalja?

Figyelt kérdés

Hello.

Ma este a feleségem leszakította a redőnyt ahogy lehúzta, van egy gyerekünk nem szeretne napközben sötétben lenni vele. Majd felhívott egy fickót akit régen még boltosként ismert meg. Jelzem a redőnyöket egy idős férfi csinálta anno, de már azóta egy másik nem a fentebb írt férfi csinált nekünk szúnyoghálót az ajtóra. Ezért a feleségem nem akarta a régi idős férfit hívni. Na mindegy l, felhivta a fent említett férfit este fél 9kor az pedig rögtön szaladt mert elvileg ő napközben nem ér rá ilyen kis ügyekkel foglalkozni.

Közölte a feleségemnek ha nem ő lett volna akkor vissza utasította volna és megmondta volna csinálja az aki felrakta eredetileg.

Nem vagyok féltékeny, félreértés ne essék de ez nem furcsa?


2019. máj. 2. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

"Nem vagyok fèltèkeny"

De, az vagy. Legalább ne tagadd le.

Amùgy meg ja, nyilvàn itt kell a magànèletedet kibeszèlni. Nagyon èrett lehetsz hàzaskènt.

2019. máj. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Miért lenne furcsa? Így működik a kapcsolati tőke. Nekem is van csomó ember akinek azonnal ugrok. Vagy mert tök jófejek és kedveljük egymást, vagy mert ők is megteszik ezt értem, vagy mert korábban segítettek, vagy egyszerűen csak mert épp ráérek.

Nekem van villanyszerelő, aki azonnal jön, van asztalos akit bármikor hívhatok, gázszerelővel is régi jó barátok vagyunk. Egyikőjükhöz sem volt semmi közöm, egyszerűen kedveljük egymást és oda-vissza mennek a segítségek. Amúgy nagyon ritkán beszélünk, de ez megmarad. Erről szól a kapcsolati tőke. Akinek van egy kis esze az próbál sok emberrel ilyen kapcsolatot kialakítani, mert rengeteg előny származik belőle.

2019. máj. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, tanácsra van szükségem mert ez egy elkapott mondat volt, erről pedig nem akartam beszélni a feleségemmel, és ilyen későn már vele nincs kedvem eszmecserézni.
2019. máj. 2. 22:39
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem multiorgazmusa volt az asszonynak.
2019. máj. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Nekem az a furcsa, hogy melletted egy másik pasi kellett egy nyamvadt redőny megcsinálásához. Neked miért nem ment? Hülyét is kapnék, ha a férjem ilyen béna lenne.
2019. máj. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Vagy dugja a feleségedet az illető, vagy szeretné dugni, de barátzónában van.
2019. máj. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!