Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Észrevettétek, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek, hogy a legtöbb negyvenes-ötvenes pasinak a fiatal lányok tetszenek?

Figyelt kérdés

23 éves egyetemista lány vagyok, és főleg vizsgákon vettem észre, hogy ez a korosztály leplezetlenül legelteti rajtam a szemét. Szerintem a legtöbbjük kapva kapna az alkalmon, ha egy szép, fiatal lány az övé lehetne egy éjszakára. Ti is észrevettétek már ezt?

Őszintén szólva kicsit elkeserít, ha belegondolok, hogy húsz-harminc év múlva a leendő férjem is nyálcsorgatva fogja bámulni a huszonéves csajokat.


2019. ápr. 7. 05:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
Ezért nem kell hagyni hogy elborítson a nőknél szokásos "holtomiglan-holtodiglan" érzés. Igenis a saját érdekeid alapján válassz férjet, ne hagy hogy az érzelmek kompromisszumokra vezessenek. Igenis legyen gazdag, befolyásos, származzon jó családból, legyen jóképű, fèrfias. Igenis használd ki, akakítsd úgy a dolgokat hogy neked legyen előnyöd vele szemben, igenis éld mellette az életed titokban, flörtölj, tarts annyi szeretőt amennyit csak akarsz. A vége úgyis ugyanaz mintha egy gyári munkás önfeláldozó felesége lennél. Hülyìt, félrevezet, az első olcsó,proli qrvával félreb.szik. Akkor tök mindegy ha te is ìgy állsz hozzá. Az önző emberek tovább élnek és boldogabbak.
2019. ápr. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
Jobb, ha megszokod ezt. Ha csinos lány vagy, a férfiak kortól függetlenül legeltetni fogják rajtad a szemüket. A leendő férjed is fogja legeltetni rajtuk a szemét. Nem vak és ami szép az szép. A gond akkor van, ha hajkurássza is őket és félrelép.
2019. ápr. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%
A legtöbb férfinak a fiatal lányok tetszenek a legjobban. Attól, hogy valaki megöregszik, az ízlése még nem fog megváltozni. 😎
2019. ápr. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
13%

Őszintén szólva kicsit elkeserít, ha belegondolok, hogy húsz-harminc év múlva a leendő férjem is nyálcsorgatva fogja bámulni a huszonéves csajokat.


Jól gondolod, az enyém is ilyen, tini lányokkal csal. Még fiatalabbakkal mint te. Pedig csak 28 éves vagyok, ráadásul szép is. Undorítónak tartom, de a mai világban ezt teljesen elfogadott.

2019. ápr. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Közelrol sem mindenki, de te nyilván azt veszed észre, aki téged néz.
2019. ápr. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
Na, megjött a napi öreg.
2019. ápr. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
39%
én meg azt vettem észre, hogy a fiatal lányok elég nagyrésze kacérkodik a 40-es, 50-es palikkal.
2019. ápr. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
29%
Nem csak bámulni fogja őket.
2019. ápr. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
12%

A fizetését neked viszi majd haza . Akkor miért baj ha másik nőkre csorog a nyala?

Öreg aszott nő leszel

2019. ápr. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
30%

Igen, ez így van kérdező, sokan vannak így. Valahol szánalmasnak tartom ezt. Mondjuk a lányokat sem kell félteni...


Viszont ez még csak a külsőség. Egy kapcsolat többről szól ennél. Lehet egy fiatal lány nagyon csinos, de egy percig nem lennék nyugodt mellette, mert nem lehetek önmagam. És amúgy egy csinos 30-as nőt is észrevesznek, de egy csinos 40-est is, szóval nem a koron múlik. Egyébként ha nem tetszik a stílusa, akkor nézhet ki akárhogy, onnantól már nem látom annyira sem vonzónak.


"a leendő férjem is nyálcsorgatva fogja bámulni a huszonéves csajokat."

Egyébként meg sokszor fordítva történik, mert a nők csalják meg a férfit, és nem a fiatal lányok nézegetése miatt megy tönkre a kapcsolat. (Ezzel nem akarom védeni a dolgot.) Sok esetben a nő lép le, mert még "élni akar"... Akkor ki is nézett ki a kapcsolatból?! Sok férfi benne marad még egy rossz kapcsolatban is, és akik tényleg szeretik a másikat, azok nehezen is lépnek túl ha tönkre megy a kapcsolat.


Másrészt ugyanez van az idős nő/fiatal srác helyzettel. Ha az előző gáz, akkor ez is... De ha ők szeretik egymást, akkor legyenek boldogok. Mindenre van jó és rossz példa is.

2019. ápr. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!