Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok mindenki számára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok mindenki számára csak egy értéktelen rongy?

Figyelt kérdés
27 éves nő vagyok. A családomon kívül senkim sincs. Egy rakás szerencsétlenség vagyok, aki semmit nem ér. Kiskoromtól kezdve rossz az életem, iskolában se voltak sose barátaim, engem mindig ott hagytak az éppen aktuális barátaim. Munkám se volt szinte, csak kis közmunkákon voltam irodákban. Párkapcsolataimban is engem mindig átvertek, kihasználtak, semmibe vettek, eldobtak mint egy rongyot. Biztos a volt barátom is jót röhögött rajtam hogy hogyan sikerült engem kihasználni, a családja szintén akik nem kedveltek engem. Engem mindenütt kigúnyolnak a csendességem miatt régen a gimiben is.
2019. ápr. 14. 13:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Bolyong itt GYK-n néhány hasonló korú és mentalitású fiú, esetleg ők...?
2019. ápr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
Az tényleg gáz, de ha kinézel valahogy, akkor még mindig rengeteg lehetőséged van, csak ügyesen kell alakítanod az életed
2019. ápr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Csak rossz emberekkel ismerkedtél. Talán túl naiv voltál. A munkát leszámítva mintha az én eddigi életem írtad volna le. A gyerekkori “baratkozásokból” egy két barátnő marad meg. Az érettségi után változott meg az életem. Először egy nagy harcot vívtam ( született egy lányom miatta) ott szembesültem a kepessegeimmel hogy nem is vagyok én olyan ügyetlen béna csak rossz embereket ismertem meg.. sorolhatnék példákat a lényeg hogy mára már van 2 szép gyerkocom egy párom munkám. Ha szeretnél beszélgetni szivesen barmikor akàr írj rám itt privatban. Ne hagyd hogy bárki is elérje azt hogy te így érezz!!!! Ne nézz hátra se oldalra csak előre és ha nem is sikerül elsore bármi az nem azt jelenti hogy nem vagy képes ra!!!!!!
2019. ápr. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

Amíg magadat csak egy rongynak tartod, addig hogy várod el, hogy mások ne ekként kezeljenek?!

Kicsivel jobban kéne értékelned magad, mert amíg magadat sem szereted, nem fognak sem tisztelni, sem igazán szeretni.

2019. ápr. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De hát mi okom lenne hogy ne tartsam magam rongynak? Egyedül csak a családom szeret, és egész biztos hogy már örökre egyedül maradok, hisz eddig se voltam túl népszerű a férfiak körében.
2019. ápr. 14. 13:37
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
Én a helyedben önerősítő gyakorlatokat végeznék,a lényeg,hogy a végén legyen önbizalmad.Ha az megvan,akkor sok mindent el tudsz érni,sok sikert.
2019. ápr. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%

Várj nem olvasom sehol, hogy mit tettél azért, hogy ne érezd magad értéktelen rongynak?

Mert az én felfogásom, ha dagadtnak érzem magam lefogyok, ha nem tudok barátkozni, akkor utána nézek, hogy kell, ha kihasználnak, elgondolkodom, legközelebb, hogy szűrhetném ezt.

Nem elkeseríteni akarlak, meg leszólni, mert nem ismerlek. De amíg nem leszel a saját szemedben értékes, addig mit vársz? Milyen ember akarsz lenni?

Nem késő elkezdeni olyan embernek lenni, amilyen lenni akarsz. Csak az önsajnáltatásból levett idő felét fordítsd arra, hogy összeszedd magad.

2019. ápr. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%

Mások számára annyit érsz, amennyit magadnak. A problémát te magad generálod azzal, hogy semmi értéket nem is akarsz magadban felfedezni. Hogyha ze szrba se nézed magad, akkor mások sem fognak. Hiába háborodsz fel ezen, de ez az igazság. Mivel nincs önbecsülésed nem várhatod el, hogy bárki jól bánjon veled. Tökéletes táptalaj vagy arra, hogy átverjenek és ne becsüljenek meg.

És ne haragudj, de aki panaszkodik de nem változtat annak nem fáj eléggé. Ha nem tetszik amilyen az életed most, akkor VÁLTOZTASS. Ha mást nem is de a mentalitásodon mindenképp.

2019. ápr. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De hát már mi értelme a változtatásnak ha már megbántottak? Így is úgy is ők már röhögnek rajtam.
2019. ápr. 14. 13:47
 10/13 anonim ***** válasza:
36%

9. Akkor ne zavarjon, hogy értéktelen rongynak tartod magad, és ők is téged, sőt adj igazat nekik...

Ez már a te döntésed.

2019. ápr. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!