Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha mindenki első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha mindenki első látásra azt mondja rám, hogy nagyon visszahúzódónak tűnök?

Figyelt kérdés

Pl nemrég mentem új munkahelyre, és ott is azt mondták pár nap után, hogy amikor először megláttak már akkor látták hogy kicsit visszahúzódó vagyok. Vagy ha pl valakinek küldök képet magamról a neten akkor ő is ezt szokta mondani.

Valószínüleg emiatt nem jön össze nekem kapcsolat egy lánnyal sem.

Mit lehet ilyenkor tenni?

Tényleg ilyen nagy baj ez a lányoknál?


2019. máj. 1. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Számomra az egyik legfontosabb tényező a magabiztosság. A visszahúzódó jellem és a magabiztosság nem igen jár együtt. Emellett nagyon fontos a kommunikációs készség ami megint csak nem erőssége a legtöbb visszahúzódó embernek. És a szentháromság harmadik eleme a humor. Ez az egyetlen amit azért tapasztaltam már ilyen emberen.

Szóval mivel egy visszahúzódó (sok esetben az ilyen ember zárkózott is) férfi ritkán hozza azokat az alap jellemvonásokat amik bennem beindítják a dolgokat így nem őket keresem ha párkapcsolatot akarok. Viszont mint embert nagyon szoktam az ilyeneket kedvelni. A visszahúzódó csöndes megfigyelő jellemű emberek gyakran nagyon elgondolkodtató meglátásokkal, az átlagtól eltérő nézőpontokkal rendelkeznek így jó velük időnként beszélgetni viszont párkapcsolatra nekem egy fecsegősebb nagy kommunikációs igénnyel rendelkező pár kell mert én magam is sokat beszélek és igényem van a kommunikációra.

2019. máj. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Közben rájöttem hogy az alap kérdésre nem válaszoltam. Ha jól érzed így magad a bőrödben ne tegyél semmit. Ha szeretnél nyitottabb lenni akkor tessék kilépni a konfort zónából é új megszokásokat kialakítani. Ez hatalmas macera és nagy energia befektetés. Én nagyjából hét éve küzdök de szerintem már egész istenes a dolog persze még így se vagyok és valószínűleg sosem leszek egy ide nekem a világot típus.

Azt kell eldöntened neked mennyit ér a dolog egyáltalán látsz e okot arra hogy változz.

2019. máj. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Te ilyen vagy, nem kell te end semmit. A megfelelő embereknek majd úgy fogsz kelleni, ahogy vagy, nem érdemes ezért aggódnod.

Legyél nyugodtan önmagad.

2019. máj. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos introvertáltként baromi jól kell kinézned ahhoz, hogy esélyed legyen a nőknél. Mind az extrovertált férfiakra buknak.
2019. máj. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogyan szoktad lefotózni magadat?
2019. máj. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, mennyire szokásod megfigyelni pl. munkahelyen a környezetedet? Mennyire tudod felmérni, hogy nagyjából ki milyen ember?
2019. máj. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is Introvertált vagyok nagyon visszahúzódó az emberekkel, utálok új környezetbe lenni,nem is szólalok meg.Parommal játékban ismerkedtunk meg,ő is intro,de annyira megfogott,nagyon hasonlítunk. 3 éve kapcsolatban vagyunk.
2019. máj. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!