Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Ti mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Ti mennyire tartjátok előnyösnek?

Figyelt kérdés
Ha egy pasi nem éppen a veszekedés híve. Azaz inkább jobban szeret mindent megbeszélni,kommunikálni, normális emberi módjára mert úgy gondolja hogy a kommunikáció egy alapfeltétel hogy működjön egy kapcsolat. Ez nem azt jelenti hogy nem borul ki ő sem, de nem látja értelmét annak, ha egy problémát csak halogatnak és inkább ordibálás van, mert úgy gondolja hogy amikor kiabál két ember akkor van a lelkük egymástól legtávolabb és akkor félnek a legjobban.

2019. máj. 5. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Ez lenne a normális! Ha gond van ,kúlturált emberek módjára meg kell beszélni.A férjemmel ezért működik tökéletesen a házasságunk 16 éve
2019. máj. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Nyilván előnyös tulajdonság, nem is értem, hogy miért merült fel benned kétség ezzel kapcsolatban. Senki nem fogja azt válaszolni, hogy "fúúúújj, senkinek nem kell egy ilyen férfi, én csak azt szeretem, ha duzzog a pasim vagy ha a szőnyeg alá söpri a problémákat és leüvölti a fejem, ha betelt a pohár".
2019. máj. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előnyös tulajdonságnak tarja sok nő. De legalább annyi nem szereti.


Én is ilyen vagyok, ha valami bánt, ott is akkor megmondom. Ez azzal jár, hogy relatív gyakran hívom fel a párom figyelmét valamire, de nincsenek nagy kitöréseim, amikor a sok felgyűlt feszkót a másikra zúdítom.


Volt otöbb lyan barátnőm akik folyton azon lamentáltak, hogy sokat vitázunk, az milyen rossz. Ők azok a típusok, akik hónapokig gyűjtik a dolgokat magukban, aztán mikor besokalnak akkor jön egy elemi kitörés, hogy fél éve is mit tettél.


Ilyen típusú nővel nem szokott működni, mert őket frusztrálja, hogy sok az apró vita, te meg nem fogsz tudni mit kezdeni azzal, mikor olyasmit kér számon rajtad, amivel hónapok óta tudtodon kívül bántod, és elég lett volna az elején mmegkérnie, hogy ne csináld, mostanra viszont már belőled is elege van, úgy besokalt.


És annak ellenére, hogy mindenki állítja, hogy a beszéljük meg ott és akkor a természetes és jó megoldás, még nagyon sokan csibálják valójában a másik módon.

2019. máj. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak azért merült fel bennem a kérdés mert ismertem olyan embert, aki egyáltalán semmit nem akart megbeszélni, inkább magába bújt,durcázott meg ordított, hogy akkor is neki van igaza, minnél hangosabban ordít..stb
2019. máj. 5. 09:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez alap dolog! Úgyhogy nálam nem előny, hanem alapelvarás.
2019. máj. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez tök alap lenne, nem csak férfi-nő kapcsolatban.
2019. máj. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!