Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt veletek is hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt veletek is hogy nagyon sokat álmodtatok az exetekről vagy egy személyről akivel majdnem lett valami?

Figyelt kérdés
Én már 2 hete folyamatosan álmodok az egyik pasival, akivel februárban még alakult valami, majd megszűnt a kapcsolat köztünk és most lesz 2 hete, hogy egyáltalán nem beszélünk. Kicsit hiányzik, de nem olyan szinten hogy egész nap máson sem jár az eszem. Valamilyen módon biztosan benne van az álmomban és ahelyett, hogy kipihenném magam alvás közben, megjobban kimerülök, zaklatottan ébredek. Nem kajálok be lefekvés előtt, vagy fogyasztok vacsorára nehéz ételeket, hogy rossz álmaim legyenek... Van erre valami "gyógymód" hogy megszűnjön ez a kör? :D Tudom, bugyuta kérdés lehet de tényleg már olyannyira fáradt vagyok most is, hogy alig bírok magamhoz térni, pedig fel7-től fent vagyok.
2019. máj. 6. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Velem volt. Nagyon élethű álmok voltak. Volt hogy azzal álmodtam hogy írt, felkeltem, és néztem a telefonom hogy tényleg jól emlékszem-e, hogy írt. Olyan is volt hogy azt álmodtam hogy itt fekszik mellettem és símogatom az arcát, máskor azt szexelünk és csókolózunk, máskor hogy beszélgetünk. Rettenetes érzés. Néha még mindig vele álmodom, de tudatosan próbálom őt kiverni a fejemből, a szívemből, nekem ez vlmennyire segít.
2019. máj. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát én nem is vagyok rágörcsölve, csak itt-ott eszembe jut, hogy miért így lett vége a dolognak.. Lehet belül rágom magam ezen tudatalatt
2019. máj. 6. 11:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Volt. Én olyanokkal is álmodom néha, akiket 10 éve nem láttam, pedig ébren eszembe sem jutott azóta egyik sem. Az álmok furák, de ez normális, gyógymód sajna nincs. :D
2019. máj. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!