Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért keres ezek után is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres ezek után is?

Figyelt kérdés

Ismerek egy férfit, és bár nem vagyunk kapcsolatban de eléggé szexuális töltete szokott lenni a beszélgetéseinknek. Viszont nekem elég komoly hangulatingadozásaim szoktak lenni, ilyen borderline jellegű személyiségem van, szóval durva féltékenység vagy elhagyatottság érzése ha egy kicsit is úgy érzem, hogy nem figyel oda rám. Nyilván nem mindig vagyok ilyen, de ha igen akkor van, hogy sírok és nem éppen kedves dolgokat mondok neki. Legutóbb azt mondta, hogy menjek el pszichológushoz, mert nem normálisak a reakcióim (ezzel tisztában vagyok).


De ennek ellenére kb. minden nap beszélünk, pl. ma is felhívott és több órát beszéltünk. Általában ő szokott keresni. Egyébként mindent ő irányít a "kapcsolatban" mert én szubmisszív vagyok. De néha én is elviselhetetlennek érzem magam, nem értem, miért nem lett még elege úgy, hogy szex még nem is volt közünk.



2019. máj. 6. 16:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Dióhéjban a lényeg, hogy tetszel neki és kedvel, ezért foglalkozik veled. A többi, amit a fejedhez vág, amiatt is lehet, mert utál konfrontálódni, és nem akar egy hisztis nőt a nyakába, maximum szexet. Fogd fel úgy, mint egy barátot, aki vágyik a fix puncira. Magadnak meg ne magyarázz be hülyeségeket! A megérzéseid biztosan nem véletlenek.
2019. máj. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!