Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert keres ezek utan?

Figyelt kérdés
1,5 eve beszelgettem egy sraccal (24 eves) 2 honappal ezelott megprobaltuk a kapcsolatot - mielott megprobaltuk volna, boven ismerkedett masokkal, hiszen 300 km van kozottunk- es nem is igazan azert beszeltunk hogy barmi legyen. Talalkoztunk tobbszor, meg a baratjainak is bemutatott. Es innen jott, hogy hat miert ne? Majd vegul o mondta, hogy nem akarja, nem akar tolem kapcsolatot, es azt se szeretne hogy beszeljunk. Igazabol szerintem ezek a szavak amiket senki se szeretne hallani olyan ember szajabol akit tenyleg igazan szeret. Elfogadtam, nem konyorogtem, probaltam ezt "meltosaggal" elengedni es tanulni belole. Meg annyit hozzatett, hogy visszater a regi eletehez (csajozik tovabb). Eltelt 1 honap es elkezdett keresni. Hozzateszem nem igazan kap tolem valaszt, de semmi arra utalo jel, illetve nem is mondja, hogy sajnalja vagy hogy miert keresett meg. A szex tenyleg egy teljesen masodlagos dolog, hiszem van hogy 4 honapig se talalkoztunk.
2018. dec. 16. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Csak csajozzon tovább. Ne legyél a szamár ebben a történetben. Ne reagálj ha ír, előbb utóbb megunja. :)
2018. dec. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%

Tudod, ha egy férfi kanos éppen, akkor átfutja a telefonkonyvét, hogy ki jöhet szoba, mint könnyű préda.


A te neveden meg megakadt a szeme, mert egyszer már befűtött, ideje kicsit elővenni a témát (valószínűleg 2-3 másik csajjal együtt, az egyik csak bejön most is)

2018. dec. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az utolso mondatot olvasd el megegyszer :)
2018. dec. 16. 09:53
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Neki a szex elsodleges. Es mivel a huseg nincs benne a szotaraban, igy a 4 havonta 1 szex veled neki nem rossz, hisz addig masokkal jol elvan, hanem 1-el tobb dugas, 1-el tobb novel.
2018. dec. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Add határozottan tudtára, hogy részedről vége a kapcsolatnak és többet ne zavarjon.

F.

2018. dec. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!