Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szűz férfiak, titeket nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz férfiak, titeket nem zavar hogy érdemben nem tudtok hozzászólni a szexuális témakörhöz?

Figyelt kérdés
Vagy bennetek ez hogy zajlik le? vagy pl ha egy nővel kell szexuális témáról beszélni? Vagy felizgatni? Szerintem tapasztalat hiányában ez egy ördögi kör
2019. máj. 6. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem beszélni kell róla hanem csinálni.
2019. máj. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
Attól még hogy nem emeltem fel egy 20 kilós vasat nem azt jelenti hogy ne lennék rá képes nehézség nélkül 26f
2019. máj. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Tegnap beszéltem egy lánnyal leirtam hogy még nem voltam senkivel egyből törölt de ez csak az ő lúzersége
2019. máj. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Hiába hogy nem vagyok szűz, de például ha szóba jönne az anál téma, hát érdemben én se tudnék hozzászólni, mert nem csináltam még, de nem is akarom.
2019. máj. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Persze gondolok itt a nem szűz férfiakra is, azokra akiknek nincs sok tapasztalatuk, akik régen voltak már nővel, én is ide tartozom, csak kíváncsi vagyok ki hogy van ezzel a témával
2019. máj. 6. 19:11
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
21/F vagyok, eddig 2x feküdtem le lánnyal, de mindig hozzá tudok ilyen témákhoz szólni!Nekem nem jelentett gondot, hogy alig van tapasztalatom!
2019. máj. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bármilyen témához hozzá lehet szólni. "Mire vagy kíváncsi?" :D

Attól, hogy sosem voltam nővel, még nem vagyok hülye. Sőt, valószínűleg többet olvastam a témában, mint akinek nem volt ideje olvasni, mert csajozott. Viccet félretéve, nincs köze ehhez. Sőt, volt, hogy nekem magyarázták a "nagy tapasztaltak", hogy mennyire szánalmas, hogy tuti mennyi szűz lehet egy másik társaságban.... nem is sejtették, hogy én is az vagyok.

2019. máj. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7 - vagy pont azért célozgattak mert látták rajtad.
2019. máj. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8: Egy pillanatra én is gondoltam erre, de teljesen kizárt. Második gondolatom inkább az volt, hogy a "tapasztalt menő" is jóval kevésbé volt tapasztalt , mint ahogy mutatta magáról és próbált kicsit kompenzálni.
2019. máj. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!