Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdtetek már úgy bele egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdtetek már úgy bele egy kapcsolatba, hogy tudtátok távkapcsolat lesz?

Figyelt kérdés

Bocsi,nem tudtam tinihez vagy felnotthoz irjam a kerdest..19/L 😅

Van egy srac,tok jol alakulunk,es minden rendben van koztunk.

Megtalaltuk a masikban mindketten azt,amire szuksegunk van,viszont o vasarnap utazik ki Ausztriaba..

Szombaton fogunk talalkozni igazabol eloszor..

Tavkapcsolatom meg nem volt es neki sem,de azt mondta probaljuk meg.

Ti kezdtetek mar egy kapcsolatot igy?



2019. máj. 8. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Rohadt nehéz!!!
2019. máj. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Igen. Számomra nem akadály a távolság, nagyon jól bírom az ilyesmit. Régóta egyedül éltem, így azt sokkal nehezebb volt megszokni, amikor összeköltöztünk.
2019. máj. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nehéz,vagyis sejtem.

De ha most ezt a lehetőséget elengedném/elengednénk az nagy hiba volna..

2019. máj. 8. 13:00
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Igen. 6 éve együtt vagyunk azóta már, és együtt is élünk.

3 évig éltünk távkapcsolatban.

2019. máj. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Nálunk eleve távkapcsolatként indult. 4 és fél évig voltunk 200 km-es távkapcsiban. Utána összeköltöutünk. 6 éve együtt vagyunk.
2019. máj. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

Én nem

Egy találkozó és utána hónapokig semmi? Mi van, hogyha két hét múlva találkozol egy másik sráccal? Aki talán jobb is.

Első körben találkozz vele személyesen, lehet, hogy élőben nem is tetszik.

Persze elsülhet jól, de én nem mennék bele. Egyszerűen lenne egy pasid, aki csak online létezik. Ha mondjuk fél év járás után menne ki, az megint más.

2019. máj. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 LazyJones ***** válasza:
Én kezdtem, 2,5 évig voltunk együtt, ebből az első egy év 250km távolságból zajlott.
2019. máj. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Persze,mas lenne ha ugy menne ki,es valoszinuleg en is mennek mar akkor vele..

De nagyon ugy latom hogy nem lesz ebbol semmi.

2019. máj. 8. 13:50
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen és a lány egy másik kontinensen élt. Évekig éltünk távkapcsolatban úgy, hogy évente csak pár hónapot voltunk együtt de akkor 0-24. Nagyon nehéz volt azt el kell, hogy mondjam. Az idő amíg vártunk egymásra, a sok reptéri sírás amikor nem tudtuk mikor találkozunk legközelebb. Amikor hónapok után a reptéren vártam egy csokor virággal vagy ő engem örömkönnyektől csillogó szemekkel a ruhában ami a kedvencem volt rajta. Nehéz időszak volt de az egyik legszebb az életemben. Folyamatosan dolgoztam, hogy összekaparjam a jegyre a pénzt, hogy spóroljak arra amikor itt lesz és a tenyeremen hordozhassam.

Ennél már csak pár szebb része volt az életemnek: amikor végre összeköltöztünk, amikor elvettem feleségül és amikor megszületett a kislányunk. :)

2019. máj. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
9-es, örülök, hogy ilyen jól alakult neked :)
2019. jún. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!