Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Távkapcsolat Meddig tartható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat Meddig tartható fenn ha fenn tartható egyáltalán? (minden érdekel tanács sztori vélemény)

Figyelt kérdés

236 km van köztünk ennek ellenére elkezdtünk ismerkedni kb 1 hónapja nagyon jól egymásra hangolódtunk napi szinten beszélünk telefonon is a találkozás is meg van viszont havi 1 alkalom nem lesz elég vagy még is?

Ha van olyan aki távkapcsolatban él az adhatna tanácsot persze bárki adhat de nyilván jobban örülnék ha olyan adna aki benne él.


2019. ápr. 1. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi csak kb 70km-re lakunk egymástól, de busszal ez is vagy 2 óra(falun lakik, nehéz eljutni), ha nem több.

Több mint 3 éve vagyunk együtt, minden hétvégén találkozunk, de ezt is kevésnek érezzük.

Szerintem a havi egy... hát csak akkor oké, de még így is nehéz lenne nekem, ha az mondjuk egy hét lenne.

21/N én, párom 29/F

2019. ápr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A lényeg hogy mindenképp kiderül hogy ez egy igazi kapcsolat mert az igaz szerelem legyőzi a távolságot is!


De figyi ha egyikotok sem akarja feladni nem kell beszéljetek sokat mert idővel ugy is egybe költöztök + meg tanuljatok értékelni minden egyes pillanatot amikor együtt vagytok


De érdekes módon én is egy távkapcsolat a készülök :D és bízok benne hogy sikeres lesz!

2019. ápr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk 200 km volt a táv és 4 és fél évig volt így. Aztán összeköltöztünk.

Heti szinten a két város között félúton taliztunk. A hét többi napján skype videózás volt.



Nálatok, ha tényleg csak havi egy tali lesz, akkor jobb ha bele se fogtok.

2019. ápr. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2-es sok sikert.

3-mas azon leszek hogy többet tudjunk találkozni de meló mellett nehéz lesz na és nem is tárca kímélő.

Egy biztos megéri küzdeni sőt ezért éri meg csak igazán.

Köszönöm a válaszokat.

2019. ápr. 2. 07:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idősek vagytok? Én tuti egy bizonyos kor felett nem szórakoznék ezzel, de kinek mi.
2019. ápr. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Addig tartható fenn ameddig mindkét fél úgy akarja. Köztem és a párom közt több mint 7000km van de már jó ideje együtt vagyunk. A kulcs a beszélgetés, folyamatos beszélgetés, amikor csak van időtök. Én értékelném azt a havi 1 alkalmat is, számomra mennyország lenne, 😂 de sajnos még nem lehetséges hogy olyan sűrűn találkozzunk. Nagyon fontos hogy a bizalom meglegyen köztetek és egy távkapcsolatban az átlagnál gyakrabban kell kimutatni a szereteted mivel a távolság miatt fizikailag nem tudod neki ezt kimutatni. Lényegében ugyanaz mint egy "normális" párkapcsolat, csak sokkal több energiát kell bele fektetni, én úgy gondolom. Remélem egy kicsit tudtam segíteni és nagyon sok boldogságot kívánok nektek!
2019. máj. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szurkolok neked!
2019. máj. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!