Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy a szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy a szép nők/jó pasik rosszindulatúak?

Figyelt kérdés

Mármint, többségben rosszindulatúak.


Ponthogy az ellenkezőjét tapasztaltam eddig egész életemben.

Azok a lányok, akik tényleg szépek voltak, mindig szívesen barátkoztak velem, normálisak voltak, kedvesek, kiegyensúlyozottak.

Az átlagosak és csúnyácskák közt viszont sokkal többen voltak undokok és számítók.

Férfiak mondhatni, ugyanez. A jóképű srácok mindig rendesek voltak velem, hajlandóak voltak csak barátkozni is, nem akartak kihasználni semmilyen téren.

A kevésbé helyes srácok közt viszont a többség csak addig volt hozzám kedves, ameddig hitt benne, hogy megleszek neki. Utána meg én voltam az aljas ribi, aki mindenkinek szétdobja a lábát, csak valamiért pont őket hagyom ki.

Miközben az ilyen srácok 10-ből 9-szer úgyis dobtak volna az első alkalom után. Mert ha velem összejött, akkor minek maradjon mellettem, összejöhet egy kategóriákkal jobb is, majd annál is jobb....


Nem provokatív.


2019. máj. 9. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
10%
Ugyanolyan arányban vannak kedvesek a szépek között, mint a csúnyák körében. Nem ettől függ.
2019. máj. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hasonló tapasztalataim vannak nekem is, persze mindig vannak kivételek mindkét irányban. Az okokra én is kíváncsi lennék.
2019. máj. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert egyre több ember hiszi, hogy ő szrta a spanyol viaszt. "Itt már mindenki petőfi sándor..."
2019. máj. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztaltam hogy a kikent "szép" lányok bárkibe belerúgnak aki nem az ő bandájuk tagja de egymást legalább úgy rühellték mint bárki mást csak szemtől szembe ment a puszi puszi.

Azok a lányok akik tényleg szépek többnyire szerintem is kedvesek. Gondolom az önbizalommal függ össze. A "szép" lányok akiket a smink meg a krv vagyok imidzs tesz "széppé" szerintem azzal akarnak erősebbnek tűnni hogy másokat támadnak. Viszont aki olyan mint ők többnyire meg van róla győződve hogy a többi hasonszőrű imádja őket és olyan cukik és szeretetre méltóak.

Kinek ki a szép és mi számít kedvesnek. Nekem a nyalizós nyálas szivecskés szercsy puszcsy féle csajok nem a kedves kategória. Velem legalábbis soha nem voltak kedvesek ha nem volt rá nyomós okuk. Ugyanez áll az én vagyok a falu bikája típusú fiúkra.

2019. máj. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!