Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy akivel 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy akivel 2 évig volt együtt, és állítása szerint becsapta őt, mégis ő jobb volt neki, mint én?

Figyelt kérdés

Nekem a volt barátom több dologban is hazudott. Ha kérdeztem őt az érzéseiről, mindig azt mondta hogy miért nyaggatom őt ezzel, amikor már többször is elmondta hogy ő szeret engem, unja mindig mondani. Meg olyat is csinált hogy mikor megvolt a menstruációm megvolt, nem ért hozzám, meg se csókolt. Elhozott nálam egy dolgot ami az öve, egyszer csak elvitte. Amikor rákérdeztem hogy szakítani akar-e, azt mondta nem. Rá 2 nappal mégis szakított. A szülei is biztos tudták hogy szakítani fog velem, mert nem írtak nekem születésnapomra. 4 hónapot voltunk együtt.

Viszont ő azt mondta hogy őt átverte a korábbi barátnője, mindenhova vitette magát, és a barátnőit. Azt mondta hogy ő összeakart költözni vele, de a lány nem akart. Azt mondja szexelni se szexelt vele, előfordult hogy egy hónapban csak kétszer. Én hiába kívántam volna sokszor, mégse voltam jó, és még csak nem is vertem át.


2019. máj. 9. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőn sem lépett túl, csak beleugrott ebbe, de látta, hogy kár erőltetni. Tök felesleges összehasonlítani magad az exével, nem akart veled lenni.
2019. máj. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát igen tudom hogy én soha senkinek se leszek elég jó. Amúgy ő maga is összehasonlítgatott vele pl. én kedvesebb vagyok hozzá, mint ő.
2019. máj. 9. 15:46
 3/8 A kérdező kommentje:
Meg hozzátenném hogy engem minden férfi átver, míg ezek szerint ugyanaz a férfi más nővel jobban bánik, és őt verik át, csak engem vernek át mindig.
2019. máj. 9. 15:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor kellett volna elzavarnod amikor az a mondat elhangzott. Nem hagyhatod, hogy így beszéljenek veled, főleg nem a "párod". Találsz majd olyat aki megbecsül, de ilyenekkel nem érdemes kezdeni, aki még az előző kapcsolatát siratja.
2019. máj. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Honnan veszitek hogy a pasi igazat mondott? biztos hogy a volt barátnőt is átverte, csak vele tovább megtudta csinálni.
2019. máj. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most ebbe mi volt az olyan nagy atveres? Fogta magát elcuccolt majd szakított. Ha megcsalt volna az lett volna atveres sztem
2019. máj. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Másban is hazudott pl. azt mondta hogy szeret, de tettetekkel sose igazolta. Elhallgatott előlem dolgokat, ezt nem fejteném ki.
2019. máj. 9. 16:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy nem kellenél senkinek? Van valami konkrét dolog, ami miatt úgy érzed nem lennél jó? Vagy csak az elutasítás miatti fájdalom miatt mondod...
2019. máj. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!