Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a hippi korszakban éltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a hippi korszakban éltem volna (60-as éve vége), akkor könnyebben jutottam volna barátnőhöz vagy legalább szexhez, mint most?

Figyelt kérdés
Ugye az a szexuális szabadosság időszaka volt. Vagy akinek most nehezen megy az ismerkedés, annak akkor is nehezen ment volna?

2019. máj. 10. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Szexhez biztosan, bár Magyarországon nem volt akkora szerepe, jelenléte a hippi kultúrának.

Ha tényleg ismered a hippi korszakot, nem csak annyit, hogy szexuális szabadság, akkor tudnád, hogy ez egy amerikai mozgalom volt, semmi köze Magyarországhoz.

2019. máj. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hippimozgalom amerikai jelenség, világ többi részén csak imitálták. Ha az USA-ban éltél volna mondjuk 67-69-ben, akkor esélyes hogy alkalmi d.gásban lett volna részed valamilyen hippi dzsemborin, bedrogozva és a sárban fetrengve...
2019. máj. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

Az, hogy hippi korszak túlzás mondani az itthoni viszonyokra. Én a hetvenes évek elejétől jártam bulizni, csavarogni. Akkor is az volt, aki bejött, azzal szexeltünk. Rengeteg volt a házibuli, ahol ment a szex már 14-15 éves kortól.

Egy jó évet voltam csöves, ami akkor teljesen mást jelentett, mint most. Voltunk úgy 30-40-en. így társaságon belül, sokkal lazább volt a szex. Elég volt rákérdezni, jössz szexelni? Legtöbb esetben jött a lány.

2019. máj. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És ha most azt írjuk ,hogy igen, akkor miben változik meg az életed?
2019. máj. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Elég lett volna csak régebben élned. Nézz körül a környezetedben és beszélgess az 50-esekkel. A leglelakottabb, legrondább férfi is mesélni fog arról, hogy fiatalon összejöttek neki lányok. Most menj oda pár tök átlagos huszonéves sráchoz: Egy részük szűz lesz.
2019. máj. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#5: Persze, majd azt fogja mondani, hogy milyen lúzer volt :D
2019. máj. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A 60-as években azt jelentette a szexuális szabadosság, hogy eldönthették a felek, kivel és mikor élnek nemi életet. Tehát szabad lett a párválasztás, megjelentek a fogamzásgátló tabletták, és nem várták meg a házasságkötést az első szexszel.
2019. máj. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%

#6: Véletlenül sem lehetséges, hogy akkor még mivel kevesebb lehetőség volt, ezért a szűkebb körből választottak az emberek társat és biztos kamuznak azok, akik 18-25 éves koruk között házasodtak! :D


Imádom ezt az oldalt!

- Nők panaszkodnak, hogy nem kellenek senkinek, amikor kapják itt is a privátokat: Szegény áldozatok.

- Férfiak mesélnek bármit: KAMUUU

2019. máj. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%

" A leglelakottabb, legrondább férfi is mesélni fog arról, hogy fiatalon összejöttek neki lányok."

Az eltelt idővel egyenesen arányos a régmúlt sportsikereinek, a csajok számának és a kifogott halak méretének nagysága.

Mindazonáltal ők valóban könnyebben csajoztak. Ugyanis nem a számítógép mellett cseperedtek, hanem kint a téren játszottak délutánonként egymással, vagy sokszor a csajokkal. Így aztán gyerekfejjel megismerték az ő férfiésszel majdhogynem felfoghatatlan lelkivilágukat, gondolkodásmódjukat, és ennek a tudásnak a birtokában léptek át a kamasz-, majd a fiatal felnőtt korba. (Ezt onnan tudom, hogy 3-as válaszolóval kb egyidősek lehetünk.)

2019. máj. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!