Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, összejönnétek egy ilyen sráccal? (F/23)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Csak érdeklődni szeretnék, hogy szerintetek mennyire felelne meg számotokra, ha egy adott srác/férfi ilyen lenne? Igyekszem minden negatív és pozitív tulajdonságot felsorolni.


Sokan mondják, hogy a külső nem fontos, ennek ellenére még is ezzel kezdeném.

188 cm magas és 83 kg, átlagos/ kicsit izmosabb testalkat, barna haj, nagyrészt borotvált arcszőrzet.

Arcra teljesen átlagos, azonban szép zöld, napfény hatására kék szemei vannak.

Öltözködésében mind a laz, sportos és elegáns stílus megjelenik.


Belső pozitív tulajdonságok:

Segítőkész, empatikus személyiség, érzékeny, mindenre nyitott, odaadó, barátságos, vicces, kitartó.


Negatív belső tulajdonságok:

Ugyan a külvilág felé teljes határozottságot mutat, azonban belül kissé önbizalomhiányos.

Túlságosan tud szeretni, teljes mértékben társasági, ezért nem bírja a magányt elviselni.

Túlságosan önkritikus magával szemben, kissé maximalista.


Több hangszeren játszik, szereti az új és extrém dolgokat kipróbálni, világutazó (tehát imád utazni és más országok kultúráját megismerni). Emellett tud főzni, házimunkát is elvégzi legyen szó bármiről. Jelenleg egyetemista és hamarosan végzős egy eléggé nehéz szakon.


Az anyagiakkal is minden rendben van, de azt nem szeretném részletezni.


Összességében milyen képet ad ez nektek? Zavarnának a negatív tulajdonságok?


2019. máj. 11. 16:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudni, ne mi mondjuk meg hogy kivel járj
2019. máj. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Itt az a kérdés, hogy szerintetek mennyire imponálóak a fent felsoroltak.

Rólam van szó egyébként.

2019. máj. 11. 16:11
 3/19 anonim ***** válasza:
77%

“Hölgyek”

*tips fedora*

2019. máj. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
És egyes szám harmadik személyben beszél önmagáról... 23 évesen már be tudod lőni, hogy mennyire vagy jó a másik nemnél.
2019. máj. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ez a leírás úgy hangzik mintha egy béna tiniregény főhőséről lenne szó.
2019. máj. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Pontosan emiatt tettem fel a kérdést, mert eddig minden szuper volt, hosszabb kapcsolataim voltak. Az utóbbi időben azonban valahogy semmi sem jön össze és nem tudom hova tenni ezt az egészet.


Jobban öltözködök, jobban nézek ki és nem jutok egyről a kettőre.

2019. máj. 11. 16:18
 7/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben ne itt kérj segítséget. Legyen önbizalmad és csajozz ugyan úgy mint eddig
2019. máj. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
#5 pont így érzem magam néha :D
2019. máj. 11. 16:20
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyik mondat: Negatív belső tulajdonságok:

Ugyan a külvilág felé teljes határozottságot mutat, azonban belül kissé önbizalomhiányos.


Másik mondat: Jobban öltözködök, jobban nézek ki és nem jutok egyről a kettőre.


XD

2019. máj. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ez az amit te gondolsz magadról. Talán ha mindezekről én magam is megbizonyosodnék x idő után és megkedvelnélek akkor igen. Persze, minden tökéletes amit leírtál, melyik lány ne akarna ilyet? De úgy gondolom hogy ezeket a dolgokat majd csak idővel fogja megismerni benned, és nem biztos hogy ugyan ezt gondolja rólad amit te magadról.


Összességében egy talpra esett srácot ad vissza nekem. Az egészséges önbizalommal nincs is probléma nálad szerintem. (de ne ítélkezzünk :D )És ne aggódj, majd jön a nagy ő ha szükséges. Ha nem akkor peched van. :D 20 L

2019. máj. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!