Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férjem szerint én kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férjem szerint én kövér vagyok és az ilyen alkatú nők nem jönnek be neki, akkor ha meglát meztelenül, miért áll fel neki?

Figyelt kérdés
Ha nekem nem tetszik valaki, attól nem jövök lázba.
2019. máj. 12. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Én is feküdtem már le olyan nővel aki nem kifejezetten az esetem. Hiába jönnek be a vékonyabb lányok feláll a ducibbakra is mert a mell, a punci, egy jó csók stb. mint megmarad attól még ami izgató, de attól még még izgatóbb lenne egy feszes-formás test. 29/F
2019. máj. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

A férfiak teljesen másképp működnek mint a nők!

Repizni a vékony nőkkel szeretnének, dugni meg a teltekkel, akiken van mit fogni!

Az én nejem szándékosan lefogyott, szerintem tragikusan néz ki; képtelen vagyok megkívánni - viszont nagyon "trendi".

Szívesen átadom a férjednek, boldogítsák egymást ahogy akarják...

2019. máj. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, viheti is. Én nem vagyok trendi, teltkarcsú vagyok. Csak az a baj, hogy neki nem jövök be. Másnak viszont igen. Lehet azokkal kellene foglalkoznom.
2019. máj. 12. 13:46
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

Nehogy már idehozza a férjedet!

Te jöhetsz ezerrel, a rozogát meg küldöm Apucidat boldogítani!

2019. máj. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg is dug?
2019. máj. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!