Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok válaszára lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok válaszára lennék kíváncsi, mert ez inkább rátok vonatkozó kérdés lenne?

Figyelt kérdés

Most töltöttem be a 31. életévemet. És ezen a napon eljött hozzám egy lány, akivel úgy mond randiztunk.

Mivel úgy beszéltük meg, hogy este nem szeretek ismeretlen helyekre vezetni az útviszonyok miatt, itt aludt.

Többnyire a beszélgetéseinkkor megkereste a társaságomat, és szimpatikusnak is talált. Még kamerát is kapcsoltam mikor hívásba beszéltünk, szóval nagyjából tudta, hogy mivel áll szembe, így is eljött a randira.


Tudom, kicsit idióta vagyok, mert egész életem alatt ez volt az első randim, és igazából beszélgetésekkor is szóba került a csók.

Mivel nem túl jók a fogaim, féltem, hogy a fogmosás ellenére is büdös lenne a szám, inkább vettem ilyen szájsprayt.

Kb 2 óra, vagy 2 és fél óra együtt töltött idő után, kicsit vacakolva, elbénáskodva, de megengedte, hogy megcsókoljam, viszont 2-3 másodperc alatt el is húzta magát, hogy nem élvezi.

Őszintén bevallottam neki utána a szájsprays dolgot, direkt ki is mostam a szám, amennyire csak lehetett.

De a csókot közvetlenül nem erőltettem utána.

Egy olyan fél órára rá, vagy picivel több, próbálkoztam be nála újra, de nemet mondott rá. Nem is csókoltam meg az akarata ellenére.

Mivel szereti az animéket, meg beszélgetésekkor is többször is néztük, így leültünk nézni azt.

Azt tudni kell, hogy megvolt neki és kb a 2. napja tartott. Fájlalta a hasát is.


Beültem animenézés közbe a háta mögé, neki dőltem a szekrénynek, ő meg neki dőlt a mellkasomnak, és úgy ölelve néztünk a mesét.

Maga az érintésem, az ölelésem nem tűnt ellenszenvesnek. Sőt, igazából még azt is hagyta, hogy simogassam a hasát póló alatt.

Aztán mikor már jobb kedve volt, újra bepróbálkoztam a csókkal, mert úgy voltam vele, hogy csak a hülye szájspray miatt nem élvezte, mert szar lehetett az utóíze.

Na onnantól már nem húzta el magát, és azt mondta, hogy jobb volt. Többször is megcsókolhattam, nem zavartatta magát, nem mondta, hogy ne tegyem.

Végül aludni is együtt aludtunk volna, csak én rosszul voltam kicsit, sajnos időnként túl pörög a szívem, meg hányingerem is volt, mert előtte való napokban az idegtől nem sokat ettem. És így jött ki rajtam. Inkább bementem a másik szobába.

Mikor vissza vittem a sulihoz Szarvasra, akkor még megkérdezte, hogy lenne e kedvem sétálni, persze igent mondtam, és el is mentünk. Már nálunk is, meg ott is, kézen fogva sétáltunk.


Csak mivel sajnos nem értek az emberekhez, randim se volt úgy soha, meg szinte minden lánnyal akivel voltam eddig, már az első talitól együtt voltunk, megkérdeztem tőle, hogy nem e vehetnénk úgy, hogy együtt vagyunk, mert úgy láttam rajta, hogy nem voltam ellenére.


BÁR azt hozzáteszem, hogy se a csókot, se az ölelést nem kezdeményezte egyszer sem :(


Majd mivel nem keresett vagy másfél napig, próbáltam volna felhívni, mire nagynehezen írta, hogy átgondolja a dolgokat, csak hát én írtam a magam baromságait picit, hogy szerintem úgy is azt mondja, hogy hagyjam majd, nem akarja folytatni úgy se. Akkor írta, hogy nem vonzódik úgy hozzám.


Most ti ha nem vonzódtok valakihez, mennyire hagyjátok, hogy öleljen, pusziljon, akár a hasatokon, akár csókolózást? Na mindegy, tudom elcsesztem, de azért érdekel, hogy más mennyire hagyott volna ilyent egy olyan embernek, akihez nem vonzódik végül is.

Szemétségnek tartom, hogy ahelyett hogy hagyta, hogy csókoljam, inkább mondta volna, hogy vigyem vissza a sulihoz, mert nem vonzódik hozzám :/.


Amúgy 22 éves végzős lányról van szó.



2019. máj. 12. 15:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért maradt mert nem akart megbántani, vagy akkor még nem döntötte el, mennyire is akar tőled valamit, nem volt biztos, hogy érez irántad. Lehet, hogy szimpatikus voltál amúgy, de nem szexuálisan. Tiszteletben kell tartanod, hogy nem akar tőled semmit és sajnálom, hogy így alakult, főleg ha ez az első randid volt.
2019. máj. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%

Túl fiatal a lány hozzád.


És a leírtak alapján tényleg nem vonzódik hozzád.


Azt mikor mondta el amúgy, hogy megvan neki?

2019. máj. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Csináltasd meg a fogaid, ha lehetőséged van rá, akkor egy problémával kevesebb lesz.
2019. máj. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

"A puding próbája az evés". Van, amikor csak úgy tudjuk eldönteni, hogy vonzódunk-e igazán valakihez, hogy kipróbáljuk vele a csókot, bújást, stb.


Biztos szimpi voltál neki az elején, emiatt is adott több esélyt a csóknak. De úgy látszik, a végén a többszöri próba ezt az eredményt hozta ki nála.


Egyetértek az előttem szólóval, hogy a fogaid megcsinálása talán jobbá tenné az esélyeidet.

2019. máj. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

A menzeszéről már a találkozó előtt szó esett, hogy késik neki. És pont hívásba voltunk, de ő úgy tudta, hogy nem hallom, mivel tényleg nevetgéltek a szobatársai ott a háttérbe, meg zenélgettek, alapból levettem a füles hangját. De végül is hallottam, hogy az anyja is kérdezte tőle, hogy megjött e neki, végül neki is még mondta, hogy nem. Ez volt kedden. Szerdán már megjött neki.


A csókra visszatérve: mondom, az elsőnél tény, hogy elhúzta magát, de utána végig, akárhányszor megakartam csókolni, miután már jobb kedve volt, meg mondta, hogy nem olyan rossz, akkor már egyszer sem húzta el magát tőle, hogy nem akarja. Sőt, még annak ellenére, hogy elrontottam a találka végét a kérdéssel, mert láttam hogy le nulláztam a dolgokat elég szépen, még akkor is megcsókolhattam, elköszönéskor.


Szemét dolognak érzem, mert nem kellett volna játszania velem és akkor és helybe kellett volna őszintének lennie.

Mert így ezzel el is baszta a születésnapomat.


Amúgy akár szemétség a részemről, akár nem, melegebb éghajlatra küldtem.

Abból a szempontból is szemét volt, hogy állította, hogy ő nem pasizós típus, meg írta is, hogy most nem kell neki pasi. Meg amúgy se szokott idegen pasikat visszaigazolni.

Észre vettem, hogy lett egy új pasi ismerőse, mielőtt tiltottam volna.

Annak van kocsija, munkája. Nekem meg most alakul munkalehetőség. Valószínűleg szerdától vagy csütörtöktől dolgozhatnék.

2019. máj. 12. 17:05
 6/21 A kérdező kommentje:

Amúgy meg már bocs, de 22 éves lány miért lenne túl fiatal hozzám? Nem 40 vagyok, vagy 50.

Csak nyüves 9 év volt köztünk. Annyival meg sokan eléldegélnek, már mint korkülönbségbe.

Egyáltalán nem a kor fogja meghatározni egy kapcsolat működő képességét. Ha egyidősek lennénk se biztos, hogy illenénk. Vagy jobban működne.

Szeretem az ilyen okoskodó embereket.

2019. máj. 12. 17:14
 7/21 anonim ***** válasza:
85%

Jó érzéke van a kislánynak, hogy ne kezdjen neurotikus barmokkal.


Lett egy új ismerőse? Akinek van munkája? Meg kocsija? Te normális vagy?

2019. máj. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem kellene így megharagudnod, nem olyan egyszerű ám azonnal eldönteni, tetszik-e valaki, megérdemel-e még egy esélyt, stb. Nem hiszem, hogy szemétkedett. Egyébként én ezt sosem értettem: most képzelj el egy lányt, akinek nagyon nem tetszik valaki, de mégis többször megcsókolja, azért, hogy aztán megbántsa? Biztos van ilyen is, na de ott már nagyok a problémák.

Próbálj meg kicsit több önbizalmat összeszedni, aztán hajrá! :)

2019. máj. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Mindegy már igazából. Sosem randiztam, nem is volt igazán kapcsolatom, már mint volt, de ott első találkától kezdve szinte mindig együtt voltunk már.

Az, hogy nem működtek olyan hű de sokáig, az más dolog.

De már nagyon régóta feladtam ezt a dolgot.

Buta vagyok, tudatlan. Nem tudok igazán jókat beszélgetni és nem tudom, hogy szerettessem meg magam akárkivel is.

Ez a lány is, igazából túl szép volt hozzám.

Csoda, hogy egyáltalán ennyi mindent engedett.

De most már elegem volt, senki hazugságának nem akarok többé hinni, hogy tetszem bárkinek is.

2019. máj. 12. 19:05
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első kapcsolatom is olyan volt, hogy minden szuper volt azt kiveve, hogy nem vonzodtam a srachoz szexualisan. Volt attol meg csok, olelkezes de tobb nem tortent es el is mondtam neki ki mi a helyzet amikor szakitottam vele. Tehat azt nem tudtam maris, amikor meg csak baratok voltunk hogy ha osszejovok vele akkor majd nem vonzodom hozza. Igaz nagyon fiatal voltam, de tenyleg tetszett, nem viccbol jottunk ossze, “csak” a kemia hianyzott.


Aztan tobb olyan bulis esetet is tudok mondani, amikor nem akartam semmit a sractol csak ki akartam probalni milyen vele csokolozni. A csaj nem tudhatta, hogy te azert be fogsz ragni mert o hagyta h megcsokold mikor nem ia akar folytatast. Van aki szorakozasnak fogja ezt fel.


Az egyik volt legjobb baratommal is csokoloztam még anno mert lekapott es en nagyon kedveltem mint baratot, ugyhogy visszacsokoltam, kivancsi voltam milyen de nem akartam tobbet es o ezt elotte is tudta h csak es kizarolag ugy tekintek ra mint barat. Megis megcsokolt es akkor ki is derult szamomra h szexualisan nem kivanom ot vegkepp, de nem hitte el egyebkent , azt hitte h titokban szerelmes vagyok bele. Itt veget is vetettem a baratsagunknak.

Csak azt akarom ebbol kihozni hogy mind masok vagyunk, nem mindenkinek jelent mindig valamit egy csok.

2019. máj. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!