Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szexeltek a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szexeltek a párotokkal menstruáció alatt?

Figyelt kérdés
Milyen úgy? Az ágy nem lesz olyan? Én még soha nem voltam úgy együtt a párommal pedig nagyon kívánom és jó lenne meg ő is akarja..
2019. máj. 12. 23:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2019. máj. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
9%
Persze, a popsija és az ínye nem vérzik.
2019. máj. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Kell egy törülköző a fenekem alá, és kész.

2019. máj. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Olyankor sokkal inkább kivánja.
2019. máj. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
olyan volt hogy közben vettük észre hogy megjött, hát, befejeztem amit elkezdtem :D de gumiban.
2019. máj. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
27%

nem...?

kicsitt gondolkozz el rajta vagy inkább sokat amikor vérzik akkor alaból rossz kedve van nem hárpia de látszik rajta hogy fáj neki görcsöl stb ilyenkor én sem kivánom a szexet és nem is várom el tőle! tudom hogy nincs jól + vérzik is ilyenkor nem higénikus az együtt lét igaz gumival csináljunk mindig de van orál... meg alapból nem jó látvány izlelés... amikor vérzik


rá pár napra viszont tényleg nagyon kivánja :D szóval van időm ki pihenni magam egy honapban egyszer :DDDDDDD

2019. máj. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes infó: a gyengéd szeretkezés ilyenkor bizonyítottan enyhíti a görcsöket, csak tényleg óvatosnak kell lenni.

És a nők többsége kívánja is, néha jobban, mint amúgy.

Persze amikor nagyon szenved az ember akkor inkább ölelésre vágyik, de na, értitek.

Egyébként igen, szoktunk. A fürdőszobában, vagy magunk alá terítünk egy törülközőt.

2019. máj. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2019. máj. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%
Nem, olyankor csak én kényeztetem a férjem.
2019. máj. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
34%
Igen, soft tamponnal.
2019. máj. 13. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!