Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ti mitől érzitek magatoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti mitől érzitek magatokat jó nőnek? Mi ad számotokra magabiztosságot? N

Figyelt kérdés
2019. máj. 14. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Alaposan ismerem magam és szeretem azt, aki vagyok. Kemény életutam volt, olyan traumákat küzdöttem le, amiket kevesen, így borzasztóan megerősödtem, már rég nem félek semmilyen kudarctól vagy csalódástól, hiszen már tudom, hogy pont ahogy az eddigieket is, mostanra mindent fel tudok simán dolgozni. Szeretem a a személyiségem, az intelligenciám, a humorom, a képességeim. A hibáimmal is teljesen képben vagyok és néhánnyal megbékéltem, a többin dolgozom, de nincsenek miattuk komplexusaim, senki se tökéletes, én se törekszem rá. A külsőmmel is elégedett vagyok, bár azt huszadrangú dolognak tartom, annyira nem fontos, hogyan nézek ki, nem ez adja a fő értékem. Rengeteg nálam szebb nő van, de belőlem csak egy van :) Nem kell más emberek visszajelzése, hogy jól érezzem magam a bőrömben, az önbizalmam belülről fakad. Évek munkája volt ide eljutni, de a hátralevő éveim miatt megérte.
2019. máj. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
53%

Amikor sikerül megoldani egy olyan gondot, problémát, amit előtte nem is gondoltam volna, hogy képes leszek rá. Az nagyot tud dobni a magabiztosságomon.

A kihívások megoldása tesz a legtöbbet az önbizalmamhoz és önértékelésemhez.


A "jó nő" érzet, az mindig is olyan dolog volt a számomra, amit soha nem éreztem, de soha nem gondoltam igazán fontosnak vagy meghatározónak az életemben. Nekem annyit kellett küzdenem a lelki békémért, és hogy lelkileg rendbe legyek, hogy ennek fontossága már teljesen eltörpült.

Éreztem már magam jó barátnőnek, barátnak, segítőnek, sportolónak, alkalmazottnak, de ugye ezeknek nem eleme kizárólag az, hogy ebben mint nő is értékesnek kell lennem.

2019. máj. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
4%
# 1 Na most szerintem itt mindennek az ellenkezőjet kell elképzelni a valóságban. :D
2019. máj. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Talán ez nem jó dolog, de nekem csak és kizárólag az ha akibe szerelmes vagyok érzem hogy oda van mindenemért :)
2019. máj. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
#3 3 Azt képzelsz, ami jólesik. :) Szerencsére semmi okom arra, hogy anonim oldalon hazudozzak, de ha az írásom megkavarta a világképed, csak nyugodtan fogd fel kamunak, nekem ettől nem lesz rosszabb :) Első voltam.
2019. máj. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
# 5 Ezabeszéd! :) Dehogy kavarta meg a világképem, még a csapból is ilyen, és ehhez hasonló szövegek folynak.
2019. máj. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az igazi magabiztosság mindig belülről fakad. A magabiztosság valójában annak a tudata, hogy nincs miért nem magabiztosnak lenned, mert végső soron minden rendben van. Ha a felismerések láncolatának köszönhetően ennek a magas szintű (nem intellektuális) tudás birtokába kerülsz, akkor onnantól kezdve történhet veled akármi az életben, akár megsérülhet a tested is, akkor is sziklaszilárd magabiztosságod lesz, mert többé nem a külső körülményekből, nem más emberek rólad alkotott véleményéből fogod eredeztetni, hanem legbelsőbb valódi lényedből, ami igazából túl van a testeden, a gondolataidon és az érzéseiden.
2019. máj. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
35%
Attól, hogy bennük van a betonkemény, vaskos répám. 31F
2019. máj. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!