Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális, hogy itt sokakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, hogy itt sokakkal ellentétben én pont nem a komolyabb, hanem a "gyerekesebb" lányokat keresem?

Figyelt kérdés

Szerintem az lehet az oka, hogy a fiatalabb éveimet eléggé elrontottam ilyen téren. Tinédzser koromban hamar megnőttem, nagyon magas és rettenetesen vékony voltam, tehát nem nagyon kapkodtam értem a nők és még tenni sem sokat tettem érte. Voltak ott más problémák is, de természetesen mind a saját hibám volt.

Most vagyok úgy, hogy nagyjából elégedett vagyok magammal mind fizikailag és mentálisan is, hogy készen állnék egy kapcsolatra. Azonban sokakkal ellentétben, akik komoly, céltudatos nőt keresnek, én egy kicsit komolytalanabb, lazább, úgy is mondhatnám, hogy gyerekesebb lányt keresnék. Nem az ilyen 15-16 évesekre gondolok, hanem az ilyen 18-20 körüli korosztályban lévőekbe, csak ilyen mentalitással.

Nem vagyok már pedig én sem gyerek, az egyetemet most fogom elvégezni, már az is megvan hol fogok dolgozni, lesz megfelelő keresetem. Szóval nem arról van szó, hogy nem lehetne velem a jövőt tervezni, de mégis egy ilyen lányra vágyom.

Ez adódhat abból, hogy mivel nekem tini koromban kimaradt a csajozás így akarom ezt bepótolni? Én sem teljesen értem magam.



2017. jan. 12. 05:29
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Ne akarj gyerekes barátnőt magadnak, mert nem lesz hosszú távú kapcsolat. Az olyanok eléggé ribisek. Könnyen adják magukat és szeretnek össze-vissza dugni.
2017. jan. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Magánügy. Azt csinálsz amit akarsz.

Nincs olyan hogy normális. Mindenkinek mást jelent ez a szó.

2017. jan. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A gyerekeset nem úgy értem, hogy tinipcsa, aki összefekszik fűvel-fával, hanem hogy olyan mint én, hogy megcsinálja a dolgát, értelmes a maga módján, de még azért nem egy komoly felnőtt.
2017. jan. 12. 07:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Pedig ha valaki nagyon gyerek agyban vagy laza, az annyira is lazán fogja venni az életet és a kapcsolatotokat is.


Egy gyerekes lányra nem tudsz igazán számítani, nincs hitele a szavának, leéget mások előtt a viselkedésével, te nem tudod majd ezért tisztelni sem, egy idő után nagyon eleged lehet belőle, vagyis te fogsz szívni mellette.


Vannak lazább humorosabb csajok is akikkel tervezni is tudsz, akik az adott helyzetben éretten viselkednek, na ők alkalmasak párkapcsolatra is. Nem kell végletekben gondolkozni, ne hidd azt, hogy egy érett céltudatos lány csak sótlan lehet, hál'istennek az emberek nem ennyire egysíkúak.

2017. jan. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem hiszem, hogy te a gyerekességet keresed, inkább csak a sztereotip felnőttes komolyságot akarod kerülni. És ezt nem feltétlenül a fiatal csajokban fogod megtalálni, nem elsősorban a kortól függ. Érettebb emberrel mindig jobban jársz, és az érettség nem zárja ki a játékosságot és a kellő komolytalanságot, akár néha gyerekességet.
2017. jan. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre, nem nézem le a komoly nőket vagy valami, csak magamat sem tartom még annyira érettnek.
2017. jan. 12. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!