Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen felelőtlenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen felelőtlenek a férfiak?

Figyelt kérdés
Őket miért nem érdekli a védekezés? Miért nem fontos nekik? A pasijaimat ( 3 volt eddig, plusz volt majdnem egy egyéjszakásom )se érdekelte eddig, mind lefeküdt volna velem bármikor, szerencsére volt eszem, és csak akkor tettem, ha volt nálam gumi. Őket ez sosem érdekelte. Miért??
2019. máj. 15. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Csak a legalja férfiakat nem érdekli a védekezés. Az ilyen legalja férfiakkal csak legalja nők állnak le szexelgetni. A normálisak csak kapcsolatban szexelnek, óvszer vagy gyógyszer mellett.
2019. máj. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert még nem kellett szembesülniük azzal, hogy mekkora szívás, mikor a fizu feleződik a pujatartás miatt.
2019. máj. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

" hogy mekkora szívás, mikor a fizu feleződik a pujatartás miatt."


Akkor nevelje a kölykét saját maga, majd rájön, melyik a nagyobb szívás.

2019. máj. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Kövezzetek meg, de engem beindít a gumi nélküli szex. Izgatóbb, ha annyira hajtja a lányt is a vágy, hogy magába akar engedni védekezés nélkül.
2019. máj. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is szeretnem megkérdezni sok nő miert ilyen felelőtlen nem törődőm!?


En 20 eves férfi vagyok de eszem ágában sincs gumi nélkül szexelni meg egy komoly kapcsolatban sem egy idegen nohoz meg még hozza sem érnek gumi nélkül!

2019. máj. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Minden normális embert érdekel. Nem csak a fogamzásgátlás miatt, hanem a nemi betegségek miatt is.

Egyszerűen gyökereket fogtál ki, ennyi. Ha valaki szeret akkor figyelni fog arra, hogy biztonságban legyél.

Amúgy sok ember azért van így ezzel, mert mondjuk az előző kapcsolatában szerencsések voltak és nem lett baba a megszakításból. Aztán úgy van vele, hogy ez a normális.

2019. máj. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!