Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá, ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, ha ezt otthon bejelentené a szülőtök?

Figyelt kérdés
50 évesek és hogy mostantól nyitott kapcsolatban fognak élni, vagyis csak a nő, mert a férfi már nem igényli és a nő, azaz anyukátok hozná is rendszeresen haza a pasiját, aki egy 31 éves ferfi?
2019. máj. 16. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha én magam is férfi vagyok, akkor gyorsan ellenőrizném magam, hogy lelkileg nem-e lettem olyan töketlen felnőtt, mint az apám.
2019. máj. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok beleszólásom nincs a dologba. Amúgy meg nem is élek velük.
2019. máj. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ilyen Rick&Morty epizód. Elég kínos hármasban ünnepelni a karácsonyt.
2019. máj. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Sok beleszólásd nincs, viszont sajnos ez a dolog kétoldalu.

Azért mert apudnak nincs szüksége szexre, azért ezt nem eröltetheti rá a párjára, az az anyukádra.

Meg kellett hoznia egy nagyon durva döntést, mert szereti annyira anyudat, hogy emiatt ne érje hátrány.

Az már egy másik kérdés, és másnapra tartozik, hogy anyukád ezzel a lehetőségével él is, ráadásul elég mocsok módon, mert hazaviszi.

Ha még nem vagy 18, vagy tanulsz még és otthon élsz, akkor maximum megkérheted anyudat, hogy legyen esze, és ne vigye legalább haza.

2019. máj. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Megmondanám nekik, hogy felőlem azt csinálnak, amit akarnak, de én semmit nem akarok tudni a szexuális életükről.

Anyámat ugyanezen okból megkérném, hogy szóljon, ha hozza a kanját, és akkor elmegyek otthonról addig.

Aztán még egyszer megkérném őket, hogy hagyjanak ki ebből a dologból, utána pedig gondolkoznék, hogy ez valami mentális probléma lehet-e, hogy azt hitték én erre kíváncsi vagyok.

2019. máj. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én a férfi vagyok :)

A párom szeretné, ha nyáron elmennék vele egy családi programra.

Nyugi, nekem is totál WTF?

2019. máj. 16. 13:23
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 Mekkora plot twist :D
2019. máj. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
# 7 Hogy mi?
2019. máj. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha te a párodnak szólítod, vajon a férje hogy szólítja?
2019. máj. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!