Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit értetek el 26 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit értetek el 26 éves korotokra?

Figyelt kérdés

Úgy érzem megragadtam egy szinten és unalmas az életem.

5 éve ugyanott dolgozom, van egy lassan 7 éves párkapcsolatom, több mint 4 éve együtt lakunk.

Barátaim nincsenek. Volt egy kettő, de máshova sodorta őket az élet.

Hétköznap dolgozom, utána házimunka, főzés.

A hétvége átlagos, unalmas.

A munka, a monotonitás, a robot életmód bedarált. Életkedvem évek óta nulla.

Úgy érzem, jó lenne ebből kitörni, valami mással foglalkozni, másképp élni, valamin változtatni, mert telnek az unalmas évek.


Ti mit éreztetek 25-27 évesen?


2019. máj. 16. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:
24%

Semmit nem értem, 18 évesen belecsúsztam az alkoholizmusba, 26 éves koromig végig vedeltem.


Soha nem volt barátnőm még.

Életem fénypontja pedig interneten trollkodni.


Szerinted mit értem el? :)


F/28

2019. máj. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Életem fénypontja pedig interneten trollkodni.


ismerek looser embereket,egyik se trollkodik interneten,te csak egy sunyi hazug pszihopata vagy

2019. máj. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Szerencsésen választottam szakmát, 26-ra szolid lakásom és szolid autóm volt. 33 évesen váltam 7 év után. Szóval ne izgulj tartogat még meglepetéseket az élet :D Amúgy egy jó tanács, az együttlakásnak túrós a háta, csináljatok gyereket, az ellát teendővel.
2019. máj. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

26 éves koromra? Hát kb. akkorra lett rendes, viszonylag jól fizető munkám. Mondjuk én előtte tanultam. Aztán a szüleim elváltak, anyám pedig magával rántott és gondoskodott róla, hogy a következő 4-5 évben az ő problémáit oldjam meg a sajátom helyett.

A munkán kívül az általad felsoroltakból semmit sem értem el még. De optimista vagyok. Vegülis csak 8-10 év késésben vagyok az átlaghoz képest...

2019. máj. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Néha én is úgy érzem, hogy megragadtam egy szinten, mert a munkámban most ugyan megint előrefelé menetelek szép határozottan, valahogy úgy érzem, hiányzik valami az életemből. Férjhez mentem, vettünk lakást, babával próbálkozunk, ez a rész teljesen működik, a magánéletemben úgy érzem, abszolút feszes tempóban haladok (21 éves voltam, mikor megismerkedtünk, 22 összeköltözéskor, 23 lánykérésnél, 24 az esküvőkor, 25 lakásvásárlás, most 26 vagyok és már csak idő kérdése a terhesség), de a magánéleti dolgokat leszámítva nem igazán érzem azt, hogy bármennyire is haladnék előre vagy tennék a világért. Amit mondasz, reggel felkelek, dolgozom estig, házimunka, főzés, filmnézés és ennyi. Hétvégén van időm egy-két hobbimra, túrázni meg ilyenek, de semmi maradandó vagy semmi olyan, aminek úgymond értelme van és amiből hosszú távon profitálnék. Gyanítom egyébként, hogy csak a munkám unom, de váltani pont nem szeretnék, mert amúgy jó hely, megbízható és jól fizet, amit most így az említett babatervezés időszakában nem lenne jó kockáztatni, csak hát nem érzem azt, hogy teljesen kihasználná a képességeim.


Esetleg nincs valami hobbid, amivel fel tudnád dobni, színesíthetnéd a mindennapjaid? Esetleg valami hosszú távú célod, ami felé lassanként tudsz haladni, hogy azzal is motiváld magad? Úgy vettem észre nálam ezek azok, amik segítenek kizökkenteni a mókuskerék monotonitásából.

2019. máj. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Hát ti még mindig előrébb jártok, mint én.

Még mindig egyetemre járok (3 évet töltöttem egy olyan szakon, amit utáltam, váltottam, bsc most meg msc végén járok), szüleim pénzelnek. Igaz, dolgozom egyetem mellett, de az a havi kajámat nem adja ki. Szóval karrierben 0 vagyok.

Viszont, van egy párom, akivel együtt élek, tervezzük a közös jövőt. 2020-ban remélhetőleg már lesz munkám és elindulunk valamerre.

De konkrétan egy nagy nulla az életem. A biológiai óra ketyeg, nem mennek nyugdíjba az évek (már ha lesz egyáltalán addigra mire odaérek korban), nem tudok semmit felmutatni a papírokon kívül, amiket szereztem. Mondhatni el sem kezdtem még az életem, és mindjárt 27 vagyok...

Na itt járok 26 évesen.

2019. máj. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
27 vagyok, nemsokára 28. 25 éves koromra lett normális szakmám, és munkám. Munka miatt kvázi elköltöztem anyáméktól, vettem ki egy lakást Budapesten, de az évnek majdnem a harmadában-felében nem is alszom ott, mert sokat dolgoznom vidéken. Vettem egy autót, az ingázások miatt. Vettem egy motort, tudtam félre is tenni a fizetésemből bőven. Élek, mint hal a vízben mondhatni. Most egy saját lakásra gyűjtögetek. Csak a nők maradtak ki az életemből, ami úgy látszik így is marad, legalabbis a gyakori népe szerint.
2019. máj. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

elköltöztem otthonról

van egy stabil munkám, elkezdtem megvalósítani az álmaimat, azt csinálom amit szeretnék. az út még hosszú, de már rajta vagyok és igazán boldognak érzem magam

2019. máj. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Van még fél évem addig. :D

- Pár hónapja kezdtem az új munkahelyemen, imádom.

- Van egy 3 éves párkapcsolatom. :)

- Barátaim nem igazán vannak, nem is vágyok rá, pár haverom van, teljesen elég. Plusz a párom a legjobb barátom.

- Hétköznap dolgozom, utána hazaérek, vacsizunk, és még pár órát elvagyunk, társasozunk, filmezünk, játszunk, illetve heti 1-2 nap lövünk valami zenét, és takarítunk valamit. :D

- Hétvégente általában kirándulni megyünk, vagy valami programra, vagy lustálkodunk. Illetve pont most vetjük bele magunkat a ház-projektbe, úgyhogy a következő hétvégéink valószínűleg pakolással, kőtöréssel, burkolással, festéssel, ikeával és hasonlókkal fognak elmenni. :D

Élvezem az életet.

2019. máj. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Semmit sajnos..

De dolgozom rajta.. :)

2019. máj. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!