Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Ducikedvelő" férfiak! Ti is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ducikedvelő" férfiak! Ti is ezt választanátok?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk nem számítjuk a belsőt, csak a külsőt, akkor egy molett/kövér/duci nő és egy vékony, de nagymellű, nagyfenekű nő közül ti is az utóbbit választanátok? Illetve ti is ugyanúgy álmodoztok az instamodellekről (mármint a rendes instalányokról, nem a plus size megfelelőjükről)?

(A ducikedvelő egyréezt azért van idézőjelben,mert a duci szerintem bugyuta jelző, másrészt pedig azért, mert ilyen kategória szerintem nem létezik: akik ducikedvelőek, azok egyszerűen izgatónak találják ezt az alakot IS. De nem olyan kizárólagos, mintha valaki a vékony nőket szereti, ami ugye az egészséges ízlés.)

Csak kíváncsiságból kérdezem, nem provokáció.



2019. máj. 17. 09:23
1 2 3 4 5
 41/42 anonim válasza:
100%
Istenem, ekkora sötét gyökeret mint te.... F***ért nem fogod fel a csökött agyaddal b***meg, hogy sok férfinak a molett, husi, duci, kövér, stb nők jönnek be?! Valami baja van az agyadnak? A felfogásodnak? Hallottál már az egyéni ízlés fogalmáról? Minek teszel fel egy kérdést, ha már az elején tudod, hogy CSAK A SAJÁT VÁLASZODAT fogadod el?!! Rohadtul felidegesített az értetlenséged míg olvastam...az agyam eldobom esküszöm! Sőt, hogy legyen min megbotránkoznod, most belerágom a szádba részletesen: az én egyik legjobb barátom világ életében a duci csajokat szerette. SOHA, ismétlem hogy értsed: SOHA nem akart vékony, sportos, általad húdebaromiszexis vékony csajokkal lenni, pedig ő maga igen jó pasi. Számtalanszor lett volna rá alkalma, mégsem kellettek neki. Akárhányszor mutatott valakit aki tetszett neki, az legalább ránézésre 80 kg körül volt. De volt az általad megnevezett Sirokai Diánára is hasonlító barátnője. Köszöni szépen, erre gerjed. Képzeld, fel is áll neki keményen. És képzeld, nem, a gizdákra nem, a csöcsös segges fitness macákra talán, de kelleni sose kellettek neki. Vésd bele a tonnás felfogásodba te szerencsétlen!
2019. máj. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy nagyon szeretnék hinni nektek.

Mereven ragaszkodom nagyon sok elképzeléshez, igeny az önbizalomhiányom miatt. Meglehetősen korlátoltnak tűnök ennél a kérdésnél - és bevallom, az is vagyok ezzel kapcsolatban!

A saját tapasztalataimat rátok vetítettem ki - feleslegesen, hiszen azonkívül, hogy felbsztam az agyatokat, nem értem el semmit. A ti valóságotok nem változott az én (vélekedésem?) valóságom sulykolásától.

Szégyellem a viselkedésem, a hisztit, amit itt csaptam.

Köszönöm a válaszaitokat, az őszinteségeteket!

2019. jún. 3. 01:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!