Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy pasizzak be, ha nem szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy pasizzak be, ha nem szép az arcom?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szép és ez tény,nem kérdés,ne írjátok,hogy képet! Adok magamra nagyon,nem vagyok elhízva sem mégsem kapok semmi ajánlatot évek óta. Mit tehetnék ,hogy fejlesszem magam? Vagy a pénzem tegyem félre plasztikára?
2019. máj. 17. 10:59
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
81%
Kinek mi a szép.
2019. máj. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
48%
Ha a csontszerkezettel van gond, akkor az nem egy egyszerű plasztika.
2019. máj. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:

Igen azzal, de ha muszáj akkor ez lesz...kibírom azt a pár hetes fájdalmat ,hogy azután én is normális legyek és felfigylejnek rám is...

pl ha orrom más lenne már tuti 50%-al javulna külsőm.

2019. máj. 17. 11:05
 4/42 anonim ***** válasza:

Ez csak nézőpont kérdése.

Ne küldj akkor képet magadról, hanem linkelj egy hasonló formát.

Így nehéz eldönteni mi a baj ha nem látunk.

2019. máj. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
89%

Ismerek nőket asszonyokat, anyákat, akiknek előnytelen az arca (sasorr, rendezetlen fogsor), de gyönyörű az alakjuk, dús hajuk van és - ami a lényeg - lelkileg kifogástalanok, jól öltöznek, természetükből adódóan kedvesek.

Nem plasztikáztatták magukat.

F.

2019. máj. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
51%
Türelem. Számos pasi a csúnya nőket is megdugja.
2019. máj. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:

Ha tudsz küldeni képet privatban, akkor elmondhatom az őszinte véleményem. Nem vagyok pervez, csak ha érdekel, hogy férfi létemre, milyen véleményem van a külsődről.


egyébként a sport/kondi nagyot sokat fog dobni az alakodon, pl kerekebb popsi, izmosabb test, stb.

2019. máj. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:

Akkor viszont a csontokat össze kell törni úgymond, és lehet, hogy újra és újra, és fel kell épülniük a szöveteknek, a bőrnek is regenerálódnia kell.


Ez nem csak egy orr vagy fülplasztika. És nem biztos, hogy megéri.

2019. máj. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ilyen reménytelennek látod a helyzetet, és azt írod, hogy az orrod is probléma, akkor talán kezdd azzal. Hátha egy kis önbizalom növelésnek is beválna.

Lehet már attól sokkal jobban éreznéd magad!

De nem lehet, hogy csak te látod nem szépnek az arcod?

2019. máj. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
Tényleg jó lenne, ha képet mutatnál, vagy ahogy egy fentebb is írták, ha hozzád hasonló kinézetű nőről linkelnél be egy képet. Sminkkel például sokat lehet javítani az összképen. Persze nem azt mondom, hogy el kell maszkírozni az arcod, biztos van ami szép rajtad. Sokan plasztikáztatnak, de nekem erről mindig az a japán eset jut eszembe, amikor a férj beperelte a feleségét, mert a nő plasztikázva volt, erről a pasi nem tudott, a gyerekük meg elvileg nagyon csúnya lett. Én azt gondolom, hogy mindenki tetszik valakinek. Akármilyen csúnyán hangzik, de mindenkinek tudnia kellene, hogy milyen kategóriába tartozik, hogy kiknél lehet esélye. Biztos előfordult már, hogy akinek te tetszettél, az neked nem tetszett. Lehet lejjebb kellene adni a külsőre vonatkozó igényeidből, nemtudom, de az biztos, hogy hosszútávon nem ez számít.
2019. máj. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!