Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mi az a belső tulajdo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi az a belső tulajdonság, ami miatt a számotokra legtökéletesebb külsejű nőtől is elmenne a kedvetek?

Figyelt kérdés
2019. máj. 17. 16:42
1 2
 11/11 gggTt ***** válasza:
69%

Benne voltam ebben a helyzetben hogy egy tényleg tökéletes kűlsejű 19 éves csajra hajtottam.Majd ahogy telt az idő és többet tudtam meg róla, úgymond kiismertem, rájöttem hogy az egyetlen pozitívum benne a külső, semmi más.Egyébriánt buta volt mint a föld, nem voltak életcéljai csak úgy lebegni a térben aztán majd lesz valami, a volt kapcsolatai alatt szeretett flörtölgetni másokkal, elhitte magáról hogy mekkora tökéletesség.

Mondom én aki 6 éve nem volt nővel és egy lúzer a csajokkal, még a külsőm se egy 10/10, de jobbnak láttam ezek ellnére is jó messzire elkerülni a kislányt...mert hogy agyilag ott volt.

Szóval nem mindenki olyan, hogy egy jó nőért bármit elnéz neki.

2019. máj. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!