Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm hétvégén be akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm hétvégén be akar rúgni a barátnőjével nekem ez egy picit nem tetszik ?

Figyelt kérdés

Jövőhéten nagyon sok vizsgája lesz, egész héten tanul,és azt mondta, hogy muszáj előtte kikapcsolódnia, amit meg is értek, de picit rosszul esik, meg frusztrál, hogy be fog rúgni a hétvégén, és elmennek diszkóba.

igaz, hívott engem is, csak sajnos több km választ el egymástól minket, meg ráadásul sajnos dolgoznom kell, meg amúgy se szeretek eljárni bulizni, és szétcsapni magam nem vagyok már az a fajta, kinőttem.

nem lenne semmi gond, ha a barátnőjével beülnének valahová inni, de ez hogy elmennek és a buliba befognak rúgni...

Féltem.

Hogy legyek nyugodtabb? vagy ez normális ilyenkor?

4 hónapja vagyunk együtt.



2018. máj. 31. 07:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Igen, a leírásod alapján ez neked nem tetszik.
2018. máj. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
Nem is tudnek egyutt lenni olyan emberrel, aki szintben olyan melyen van, hogy ez szorakozast, kikapcsolodast jelent a szamara.
2018. máj. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
34%
Nm normalis ez. Veled kellene kikapcsolodnia.
2018. máj. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Azt mondta muszáj elmennie, vizsga előtt bulizni...
2018. máj. 31. 08:30
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

Menjen csak.

Baja nem lesz. Megcsalni nem fog. Bízz benne

2018. máj. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Ne bizz 4 honap meg keves
2018. máj. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

Nem értem, miért van itt ennyi szentfazék... Én tolerálom, ha valaki nem szeret bulizni, inni, nem közelező, és tiszteletben tartom. De az, hogy attól már aljadék szaremberré válik valaki, hogy szeret discoba járni, és inni... Na nekem ettől nyílik a bicska a zsebemben.


Én semmi kivetnivalót nem látok ebben, hogy a barátnőd fiatalon szórakozni akar.

A direktbe berúgás talán túlzás, nehogy rosszul legyen, de a többi része normális.

Nyilván nem pasit fogni megy...

De itt a gyakorin csak a mozi, színház, könyvtár az elfogadott szórakozás....

2018. máj. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Nincs ezzel baj. Én 31 évesen is a párom nélkül járok koncertre - barátnőmmel. Nem vagyunk józanok olyankor. Soha egy rossz szót se mondott még.
2018. máj. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
Teged is hivott te szerencsetlen. Nem baj...az ilyen savanyu foggyos fiukbol is kell tanulni, h veletek par honap utan szakitani kell...mert az ember kedvet teszitek tonkre minden xarert :D
2018. máj. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%

- Hívott téged is

- Nem kell félteni, mert ott lesznek a barátnői, nem egyedül megy


22/N

2018. máj. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!