Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek én az apa?

Figyelt kérdés
Viszonyom volt a szomszéd nővel, pontosabban, párszor lefeküdtem vele. Most terhes, már elég nagy hasa van, de nem mondott nekem semmit ezzel kapcsolatban. Lehetséges, hogy én vagyok a gyerekének az apja? Óvszert nem használtam és ezek után úgy gondolom, hogy sosem szedett gyógyszert? De ha enyém a gyerek, miért nem mondja?
2019. máj. 18. 22:51
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy utoljára februárban voltunk együtt. Nem rajtam múlt, ő kerül engem.
2019. máj. 18. 22:58
 2/24 anonim válasza:
100%
Simán
2019. máj. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
70%
Férjnél van?
2019. máj. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%
Utoljára februárban, és előtte mikor voltatok együtt? Azóta olyan igazán nagy hasa nem lehet, ha te vagy az apa. Mondjuk eléggé alkatfüggő, de van aki 5 hónaposan még csak annyit szedett fel, mintha jól beebédelt volna.
2019. máj. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Igen, férjnél van.

Ez lehet a baj.

Mert a férj, sokat dolgozott külföldön, de most már jó ideje, naponta látom itthon, szóval nem tudom mi történt talán végleg hazajött...

a férjtől is lehet a gyerek persze, de ha mindkettőnkel volt abba az időszakba, akkor nem lehet biztos benne h a férjétől van.

Pontosat, csak azért nem tudok mert nem tudom pontosan hány hónapos terhes...

2019. máj. 18. 23:36
 6/24 A kérdező kommentje:
Kb. fél évig volt viszonyunk.
2019. máj. 18. 23:37
 7/24 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező (#5), akkor megadtad a választ saját magadnak... azért nem mondja, mert azt akarja, hogy a férje legyen a gyerek apja.
2019. máj. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
91%

Honnan tudjuk, végezzünk DNS tesztet a képernyőn keresztül?


Dugtad? Igen.

Kilenc hónapnál kevesebb ideje? Igen.

Terhes? Igen.

Lehetsz az apja?


Ha az utolsó kérdésre nem tudsz magadtól válaszolni, akkor kérlek, vágd le a farkadat, és ne szaporodj.


Miért nem mondja, ha a tiéd? Láttál te már nőt, vagy csukott szemmel dugod őket? Mert te nem vagy a párja. Nem vagy alkalmas rá, nem szeret téged, csak félrekúrt veled. A férje a párja, ő az otthon, a biztonság. Inkább felnevel egy kakukkfiókát biztonságban, mint nekiálljon őszintéskedni, és bukja a házasságát.

2019. máj. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%

Te a szeretője voltál. Bolond lenne kockáztatni a biztonságát, a társát főleg terhesen. Természetesen a férjével akarja felnevelni a gyereket, ha a tiéd a gyerek akkor is. Egyébként a környezetemben azt látom hogy az ilyen rbancok arra mindig vigyáznak hogy a férjüktől essenek teherbe. A szomszédom is egy ócska rbi volt, fűvel-fával kefélt míg a férj dolgozott, majd terhes lett. Már 8 éves a gyerek és kiköpött olyan mint a férj. Le se tagadhatná hogy ő az apja. Több ilyen nőt is ismerek.

Na mindegy, szóval ne gondold túl. Nyugodj bele hogy a csaj a férjével fog gyereket vállalni.

2019. máj. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
82%
Meg van az esely ra hogy te vagy az aoa de persze ez nem biztos.Szerintem hagyd annyiban a dolgot,kivancsisagod miatt ne tegyel tonkre megjobban egy csaladot.Eleg baj mar az egy olyan not huzogattal akinek ferje van.En nagyon szegyelnem magam a helyedben.Ertem en hogy ha to sincs beka sincs de attol meg nem kellett volna foglalkozz vele plane hogy tudod is,hogy ferje van.Szoval ne tedd tonkre az eletuket ennel jobban,hagyd beken oket.Par ev mulva mikor mar megszuletik,megno a gyerek mar kulsoleg is latszani fog ha nem hasonlit egyaltalan se a ferjre,de a ferj szuleire sot nagyszuleire sem egyaltalan.
2019. máj. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!