Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 hónapja ismerkedtem meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja ismerkedtem meg egy muszlim férfival. Most azt mondja, hogy nem akar több szexet, mert így is bánja, hogy megtette, hisz a vallása tiltja házasság előtt. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Nem tudta eddig sose határozottan, hogy mit akar. Most Ramadan van, felerősödött benne az érzés,hogy a szex és érintkezés bűn.

Én ezt meg kell hogy értsem, hiszen muszlim....és eddig is mindig megkérdeztem, biztos jó ez az,ha megtörténik a szex....de akkor abban a pillanatban mindig csak folytatta,és nem kontrollálta magát.


Én gondolkodtam,hogy ölelésekkel és csókkal tudnék várni az esküvőig. Ha eljönne,ki tudja. De míg együtt vagyunk,ezekkel tudnék együtt élni,és nélkülözni a szexet...

A probléma az, hogy azt mondja, hogy ölelésből is csak a a formális megengedett házasság előtt.......

Sajnos én ezt így nem tudom elképzelni. Ő azt mondja,hogy a szerelmet,szeretet máshogy is ki lehet fejezni, nem csak érintkezéssel.....


Feljött szóba , hogy muszlim legyek,de teljesen elfogadta, hogy nem leszek, keresztény maradok.


Én 23, ő 26.



Szerintetek most mit tegyek?


2019. máj. 19. 00:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Olaj vagy kebab?
2019. máj. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Én magyar-történelem szakos tanárként nagyon szeretem és értékelem az iszlám kultúrát. A srác a saját szemszögéből korrekt.


De Te mit vársz? Hogy itt oldjuk meg Helyetted az életproblémád?


Pont ilyen 2 kultúra találkozása...alkalmazkodás a sokadik hatványon!

F, 36

2019. máj. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell eldöntened, hogy vele tudsz-e így maradni, vállalod-e, ami ezzel jár. Senki se tudja neked mi lenne a legjobb.
2019. máj. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

menekulj... mas kultura... nekem is volt muszlim pasim, tudtam, h sose vehet el, de megis osszetorte a szivem....

habar most joban vagyunk de rajottem nem az en vilagom....

2019. máj. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem ajanlom, hogy folytasd a kapcsolatot. Az ilyen ferfiak nem tudjak es talaljak a helyüket a vilagban. Egyik percben epp "nyugati", van szex, baratno minden, kovetkezo percben, meg legyel muszlim, miert oltozkodsz igy, ugy, miert csinalod ezt vagy amazt. Arrol nem is beszelve, hogy az iszlam nem olyan mint a keresztenyseg. Sokkal inkabb neveznem eletstilusnak a hetkoznapokban mint vallasnak. Ebben ha el is jutnatok a hazassagig neked maximalisan reszt kellene venned, mert hiaba vagy kereszteny felesegkent rengeteg feladatod lenne. Arrol nem is beszelve, hogy ennek az eletstilusnak az anyagi dolgokat is befolyasol, oltozkodest, viselkedest, amiben neked tovabbra is mind vagy reszt kell venned felesegkent vagy minimum idomulnod kell - nem azert mert a gonosz muszlim ferj rad erolteti, hanem mert neki ez az elete, es nem tudnal maskeppen reszt venni egyszeruen a kozos eletetekben sem. Szoval, itt nem csak arrol van szo, hogy nincs tipi tapi hazassagig, es utana majd eljon a nyugalom, szamodra "atlagos" kapcsolati forma orokke onnantol kezdve. En muszlimkent is csak annak javaslom az ilyen kapcsolatokat, ahol mindket fel max. nevleg kereszteny es muszlim, vagy pedig valamelyikük valtoztat idovel (de erre keves az esely), maskepp a kereszteny felre olyan terheket ro ez a kapcsolat, amit o igazan nem akarna viselni es nem is latja ertelmet. Igy leelni egy eletet es vegezni a hetkoznapi cselekveseket meg egyszeruen nem lehet. Az iszlam szep es konnyu vallas, de kizarolag a muszlimoknak az. Szoval szaz szonak is egy a vege, en nem eroltetnem ezt a helyedben.
2019. máj. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Voltam szexkapcsolatban muszlim lányokkal (messze éltem - Indonézia), az egyikkel lehetett volna komolyabb, de én képtelen voltam ezt a vallást befogadni. A házassághoz nekem is nemhivatalosan muszlimmá kéne válnom, meg tejóég... maradt a laza kapcs, aztán dobbantottam a régióból.
2019. máj. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Én úgy tudom, ha komolyan veszi a vallását, akkor nem is vehet el feleségül, ha nem térsz át a muszlim vallásra. Szóval házasság se lenne ebből így. Akkor egyszerűbb lenne most szakítani.
2019. máj. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Szakíts vele
2019. máj. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
72%

Persze, majd szigorú vallási törvényeket fogsz követni.

50 fokban meg talpig feketében leszel, és olyan ruhát fogsz hordani mintha egy összehúzott napernyő lennél, ugye? Hagyjad már magad. Végig se gondoltad kivel kezdesz!

2019. máj. 19. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%
Ha keresztény vagy, akkor tudod, a szeretkezés helye a házasságban van.
2019. máj. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!