Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 hónapja ismerkedtem meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja ismerkedtem meg egy muszlim férfival. Most azt mondja, hogy nem akar több szexet, mert így is bánja, hogy megtette, hisz a vallása tiltja házasság előtt. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Nem tudta eddig sose határozottan, hogy mit akar. Most Ramadan van, felerősödött benne az érzés,hogy a szex és érintkezés bűn.

Én ezt meg kell hogy értsem, hiszen muszlim....és eddig is mindig megkérdeztem, biztos jó ez az,ha megtörténik a szex....de akkor abban a pillanatban mindig csak folytatta,és nem kontrollálta magát.


Én gondolkodtam,hogy ölelésekkel és csókkal tudnék várni az esküvőig. Ha eljönne,ki tudja. De míg együtt vagyunk,ezekkel tudnék együtt élni,és nélkülözni a szexet...

A probléma az, hogy azt mondja, hogy ölelésből is csak a a formális megengedett házasság előtt.......

Sajnos én ezt így nem tudom elképzelni. Ő azt mondja,hogy a szerelmet,szeretet máshogy is ki lehet fejezni, nem csak érintkezéssel.....


Feljött szóba , hogy muszlim legyek,de teljesen elfogadta, hogy nem leszek, keresztény maradok.


Én 23, ő 26.



Szerintetek most mit tegyek?


2019. máj. 19. 00:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
36%

Nem vagy keresztény, csak vizes lettél babakorodban, de nem tértél meg, nem vagy Krisztus követője (ezt jelenti a keresztény szó), hanem egy felelőtlen ember vagy, akit nem érdekel, ki jár a testében és annak milyen következményei lesznek. Az internetet nem használod arra, hogy tájékozódj (mit jelent felvenni az iszlámot), hanem csak mert viszket neki, kitalál marhaságokat.

Miért is nem volt jó a fehér kuki?

2019. máj. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Á, látom én a itt a keresztény értékeket! /szarkazmus



Kérdező, alapvetően egyetértek Ötöskével. Két dolgot szeretnék kiemelni:


1.

Tudom, hogy te most szerelmes vagy, mint egy ház, de annyit azért tájékozódjál már, hogy mibe másznál bele, pl. ha elvesz feleségül. Nem csak a rengeteg kompromisszumra gondolok, ami önmagában is emberpróbáló, de simán akadhat olyan dolog is, amire azt mondod, hogy "kizárt, hogy én ezt megcsináljam / így éljek!" és vice versa. Magatoknak ártotok azzal, ha a túlfűtött érzelmek által vezetve fejest ugrotok egy ilyen kapcsolatba, házasságba.


Ha már írtál ilyet: "Ő azt mondja,hogy a szerelmet,szeretet máshogy is ki lehet fejezni, nem csak érintkezéssel." De ha neked az érintés az elsődleges szeretetnyelved, akkor bszhatod.


2.

Identitáskrízises muszlimot pátyolgatni minden, csak nem élmény. Garantált, hogy sokat sérülsz közben és bőven előfordulhat, hogy végül pofára esel. Na ezek tudatában kellene végiggondolnod, hogy "megéri-e" neked erre "vesztegetni" a drága idődet, energiádat.


Anno sikerült egy ilyen sztoriba belegabalyodnom, csak nem muszlimmal. Volt ott minden, ami egy zs-kategóriás szappanoperába illik: heveny szívdöglődés, családi dráma, nem beszélés, se veled, se nélküled, néhány év depresszió (előbb nekem, aztán neki), képzelheted. Sok év után most talán eljutottunk egy olyan nyugvópontra, hogy abba döglünk bele kevésbé, ha tartjuk a kapcsolatot (ilyen távolságból mást úgyse tudunk mást) és ennyi.

2019. máj. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!