Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem tudom kiverni a fejemből ezt a lányt?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron láttam először. Már akkor nagyon megtetszett. A mosolya gyönyörű, a legőszintébb, amit valaha láttam. A Nő. Nagybetűvel. :)


A vonzalom kölcsönösnek tűnt. Lopva egymásra pillantások, hosszabb szemezések, közben derűs mosolyok jellemezték kettőnk kapcsolatát egy ideig.


És itt követtem el a fatális hibát. Kishitű voltam. Nem akartam elhinni, hogy tetszem neki. Túl szép volt, hogy igaz legyen.


Aztán utólag, racionálisan végiggondolva rájöttem, hogy ha például egy előadáson szinte végig egymást bámuljuk ahelyett, hogy odafigyelnénk, de már késő volt. Már nagyon ritkán láttam őt.


Közben volt egy barátnőm, akit szerettem, utána meg tetszettek más lányok is, de egyikük se váltott ki belőlem akkora hatást.


És nem. Nem, nem tudom elfelejteni. És nem tudom, mit tehetnék:

- Várjak, amíg legközelebb meglátom, és hívjam el valahova?

- Jelöljem be Facebookon (tudom a nevét, bár ő nem tudja, honnan tudom), és hívjam el úgy? Nem tudom, nem-e lenne ez antipatikus számára.

- Küldjek neki egy szerelmes levelet, amiben arra kérem, hogy ha emlékszik rám, és még mindig szimpatikus vagyok neki, hívjon fel X számon/legyen Y időpontban Z helyen?

- Próbáljam elfelejteni?


Nem tudom, tetszem-e még egyáltalán neki. Talán kiábrándult a balfszsságom miatt, talán van már barátja.


2019. máj. 19. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Használj jégcsákányt: az egyik füleden be fejbe, a másikon meg ki :DDDD
2019. máj. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod a nevet probald meg, hat mi baj lehet belole?
2019. máj. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen is próbáld meg! Ha csak emészted magad és semmit nem teszel, akkor nem is jutsz előbbre. Ha visszautasít is, akkor is legalább megpróbáltad.Szedd össze a bátorságod és írj neki. Sok sikert!!!
2019. máj. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Verd ki ;)
2019. máj. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bátraké a szerencse!
2019. máj. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki! Azt ne írd, hogy megadod a számod és hívjon fel! Beszélgessetek írásban, aztán ha van kedve, majd megadja a számát.
2019. máj. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja, és ti mit írnátok? Láttam már Face-en kezdeményezéseket, de a legtöbb béna, erőltetett volt.
2019. máj. 19. 20:00
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Ird meg hogy szia itt es itt lattalak, nem te voltal? Aztan kamuzz valamit h csoportba lattad, ismeros ismerose, szoval ne ugy mint egy ‘stalker’, de amnokent mondom h bejon a csajoknak ha valaki nem felejti el oket. Titkon mind arra vagyunk h felejthetetlenek legyunk. Es ha mar masert nem is de ez azert imponalni fog neki. Azert ne legyel tul ramenos hogy ‘azota se tudtalak kiverni a fejembol’ meg ‘ szerelem volt elso latasra’.. csak lazan
2019. máj. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!