Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találtatok rá az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találtatok rá az igazira? Amiből később esküvő/ élettársi kapcsolat lett, esetleg többéves kapcsolat?

Figyelt kérdés

Konkrétan a megismerkedés körülményeire vagyok kíváncsi.

Baráti/ismerősi körből,külsős bemutatás( kommendálás), munkahely, szórakozóhely, random városban egymásba botlás, társkereső oldal, stb.

Szándékos párkeresés volt-e(leszólítottál minden lányt a buliba), vagy a sors összehozott véletlenül.

Eleve szerelem első látásra volt, vagy hosszabb ismerkedési fázisból alakult át?


Minden részlet érdekel, ha lehet kort is írjatok, köszönöm.



2019. máj. 19. 18:34
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

# 17/20

Azt hittem ilyen csak a romantikus filmekben létezik amikor szó szerint egymásba botlanak.

2019. jún. 1. 22:44
 22/22 anonim ***** válasza:

Társkeresőn kerestem, inkább alkalmit, mivel már abszolút nem hittem benne, hogy komolyat tudok valaha találni. Megtaláltuk egymást ezzel a sráccal, aki elég sablonos szöveget írt arról, hogy mit keres. Mindenki kB. ezt keresi, úgyhogy akik magányos embereket akarnak kihasznani, azok is többnyire ezt a dumát nyomatják. Elkezdtünk beszélgetni és bejelöltük egymást Facebookon. Ott viszont régebben kiposztolt valamit, ami ellentmondásban volt valami mással, amit nekem elmondott, ezért úgy gondoltam, hogy jobb, ha hagyom a francba, valahogy nem bízom benne.


Meg egyébként is, akkor új munkahelyre kerültem, ahol reménykedtem benne, hogy hamarosan megkaphatom a pozíciót, amit kezdettől fogva szerettem volna, mivel akkor arra pont nem volt üresedés. Egy másik srácot is megismertem személyesen, akibe bele voltam zúgva, de sajnos csak nehezen és sokára hittem el, hogy egyoldalú a dolog.


Pár hónap múlva történt pár érdekes dolog, egyszerre esett le, hogy se az előléptetésre, sem pedig a srácnál nincs semmi esélyem, felesleges reménykednem. Nagyon magam alá kerültem, volt egy kisebb balesetem is, ami miatt nem néztem ki túl jól, DE...


Úgy éreztem, hogy muszáj valakivel beszélnem, ezért ráírtam a társkeresős srácra a beszélgetésen kívül minden egyéb szándék nélkül. 1-2 napon belül találkoztunk még így is, miután tisztázódtak a félreértések. Ő már egyből úgy viselkedett velem, mintha legalább 3 hónapja együtt lettünk volna, ami nekem kezdetben kicsit sok volt, de annyira nem bántam.


Mégkért, hogy írjuk ki a Facebookra, hogy kapcsolatban vagyunk, viszont mivel én már annyira nem vettem komolyan a társkeresést, volt még pár lezáratlan dolgom ezen a téren ironikus módon, mivel ez pont ezért volt, mert az elején senkivel nem jött össze a dolog.


Rendeztem a dolgaimat, és azóta együtt vagyunk, lassan egy éve, valódi konfliktushelyzeteket is oldottunk már meg együtt.


24/L

2019. szept. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!