Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy moletten sokkal vonzóbbnak találom a barátnőmet, mint vékonyan?

Figyelt kérdés

Mikor vékony volt, 50 kiló volt (162 cm). Most 70-75 között mozog. De szerintem sokkal szebb, vonzóbb így, bár ő ezt nem nagyon hiszi el.


Nőként mit gondoltok erről? Ennyire furcsa lenne a véleményem? Azért vannak mások is, akiknek ez tetszik... Ti hogy fogadnátok ezt?



2019. máj. 20. 10:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem tök oké. Én is a teltebb nőket szeretem. Arra azért nem árthat ügyelni, hogy ne hizzon meg egészségtelenül, mert onnan már nehéz visszapedálozni..

27/F

2019. máj. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
77%

Teljesen természetes, hogy ennyi kilóval is még csinos egy nő.


Vagy ti hisztek még a magazinoknak? Ne mááár... :D Azt hittem ez a korszak már lejárt.

2019. máj. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#12 Teljesen természetes, hogy ennyi kilóval is még csinos egy nő.


Csak az a nem mindegy, hogy 156 cm, vagy 183. Meg az sem mindegy, hogy hogyan oszlik el rajta.

2019. máj. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#12


Én az egészséges, mozgásban gazdag életmódban hiszek.

A plusz kg-k pedig nem az egészséges életmód hozzátartozói.


Persze, nyilván vékonyan is betegek az emberek, ez tény. Azonban a súlytöbblettel rendelkezők még betegebbek lesznek idővel.


Szerinted akkor miért hazánk a 4. legelhízottabb ország a világon? Miért annyira betegek az emberek mind testileg, mind mentálisan?

2019. máj. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Több ilyen férfit is ismerek. Köztük a párom is szeretem, ha "van mit fogni rajtam".


Ettől függetlenül én sem tudom így elfogadni magam, le akarok adni legalább egy tízest. Sajnos ez ilyen.

2019. máj. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!