Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A gazdag lányok többnyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gazdag lányok többnyire szebbek - más is észrevette?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdés (nem én írtam ki) ihletett.


Már általános iskolában is látszik, hogy a jómódú családból származó kislányok valahogy szebbek. Nem csak a ruháik miatt, hanem az arcuk, hajuk...Középiskolában meg ez aztán tényleg kitűnik.

Két kifejezetten szép lány járt az osztályunkba gimiben, mindketten gazdag családból. A párhuzamos osztályba 3, ugyanez a helyzet. De úgy az egész iskolára érvényes volt ez.


Vannak azok a tipikus gazdag lányok, akikről azonnal le lehet szűrni már ránézésre. Pár példa:

[link]

[link]

[link]

[link]


Arra is gondoltam, hogy genetikai oka lehet, de még az egyik olyan lány ismerősöm is, aki átlagos anyagi helyzetből jött átlagos lányként, amikor gazdag párja lett, "megszépült".

Akkor is, ha nem sminkel, és egyszál pizsamában van otthon.


Kb ekkora szintű a változás.


Ilyen volt:

[link]


ilyen lett szint:

[link]


Itt most csak a stílusra, kisugárzásra gondolok, hogy az átlag lányból kb 4 év alatt igazi jó nő lett.


(a képek csak illusztráció)


2019. máj. 20. 21:21
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

A jó külső rengeteg pénzbe kerül.

A magyar celebkék között is akad erre példa, hogy átlagosból szép lett, miután rászakadt a bank (gazdag pasit fogott).

2019. máj. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen... elegáns, és letisztult...


Pont mint ő nem? 😂


[link]

2019. máj. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút ne leszólásnak vegyétek, de hát tényleg, ha én megtehetném, hogy többet költsek a külsőmre akkor én se úgy néznék ki, mint egy gyász. :D

Szóval azért a pénz is kulcs egy szebb mosolyhoz, jobb hajhoz, bőrkezelésekhez... Ha pedig magabiztos vagyok, mert jól nézek ki, az meg is látszik rajtam.

2019. máj. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

13: a gazdagok között pont annyi elegáns, letisztult ízlésű ember van, mint 10 kiló arannyal pózoló, party arc.



Értem, hogy ő elegánsan figyelmen kívül hagyta a party cicákat, és aranyifjakat, de ettől ez még létezik.


A gazdagság nem garancia a kifinomult ízlésre, de ismertem nagyon nem gazdag nőt, akire bőven igaz volt. A stílus önmagában nem pénz kérdés. Persze, ha meg tudsz fizetni egy jó stylistot...

2019. máj. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
82%

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Ez nem csak egy új frizura, meg egy jobb fodrász. 😉

2019. máj. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindkettő igaz lehet: a pénz is számít és az ízlés, meg a szocializáció mikéntje is.


Nagyon szegény vidéki családból származom, de jó eszem meg szerencsém volt, bejutottam egy elit gimibe, így van némi összehasonlítási alapom. Vannak dolgok, amiben a pénz miatt egyértelmű hátrányban voltam: két pulóverem, meg egy melegítőnadrágom volt, abban jártam iskolába. Nyilván nem az volt a szempont, hogy csinos legyen, hanem hogy otthon is kényelmes. Nem volt otthon melegvíz és fűtés a fürdőszobánkban, így évekig csak lavórban mosakodtam, sima szappannal. A végeredmény nyilván nem az az illatélmény, mint a legfinomabb tusfürdő és testápoló kombinációja. Kicsit csálék a fogaim, de sosem foglalkozott vele senki, mert úgysem lenne pénzünk fogszabályzásra. És emellett vannak dolgok, amiket az anyám nem tudott vagy nem akart átadni, esetleg rosszul adott át, ezt értem szocializációs hátrányokon. Például ő belémverte, hogy aki sminkel, meg festi a körmét, az beteg. Meg sokáig nem hordhattam melltartót, mert szerinte attól elkezdenek lógni az ember mellei. Meg sosem borotválta semmijét. Hogy lehet egy ilyen közegben megtanulni, hogyan kell nőnek lenni? Csoda, hogy ezek a hátrányok 16-18éves korra oda kumulálódnak, hogy én kifejezetten vsúnya lettem, az osztálytársaim meg szép nővé értek?

2019. máj. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
57%
Amit a szocializációs dolgokról írtam, az inkább ellenpontozása annak, hogy a jómódúak ezzel szemben jóízlést és igényességet látnak otthon. Ez nem direkt következménye a szegénységnek, inkább gyakori velejárója, ahogy a gazdagoknál a jó ízlés.
2019. máj. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez sokkal összetettebb mint ahogy elsőnek látszik. Sokat számít ki milyen környezetben szocializálódik, milyen ingerek érik, mennyit làt a világból, milyen arcvonásokat örököl, milyen oktatásban részesül, mennyire biztos az otthoni környezet, anyagi gondokkal találkozik - e rendszeresen, harmonikus - e az otthoni légkör vagy rendszeresen szorong. Mit lát, mit tanul, mennyit foglalkoznak vele a szülei gyerekként.

Egy gazdag gyereknek sokkal kényelmesebb és nyugodtabb a gyerekkora ami inger és élmény gazdag mint egy szegény gyereké aki egy szoba konyhás lakásban rossz anyagiak közepette nő fel.

Később a kialakult minták is szerepet játszanak a saját stílus kialakításában. A kialakult minták pedig azokból a képekből tévednek össze amit láttunk magunk előtt a mindennapjainkban. Az igényesség, az ízlés, a kifinomultság, a mozdulatok, a gesztusok is átvett minták és képek alapján alakulnak ki.

Aki ügyvédek, orvosok, öltönyös üzletemberek között cseperedik fel “úriasabb” vagyis nagypolgáribb viselkedésformát látja.

Ezért láthatod hogy sok gazdag lány igényesebb és kifinomultabb mint a szegények.

De ez a nemzetek között is megfigyelhető. A svájci, német, francia teljesen más mint az átlag magyar, orosz vagy szlovák.

2019. máj. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
76%

Nézd meg Bajnai Gordont és olvasd el hozzá a wikipédián az életrajzát utána majd hasonlítsd össze Gáspár Gyozovel vagy Loloval.


Ott rájössz mi a megfelelő válasz a kérdésedre.


A gazdag lányok se mindig igényesek mert vannak újgazdagok akik csak pénzhez jutottak de érdemben semmien minta nem volt előttük ami alapján fejlesztették volna a személyiségüket.

2019. máj. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet összefüggés.

Jób minőséget tud enni/inni, jobb orvosokhoz járhat, van pénze normális ruhára, sminkre.

2019. máj. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!