Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A gazdag lányok többnyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gazdag lányok többnyire szebbek - más is észrevette?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdés (nem én írtam ki) ihletett.


Már általános iskolában is látszik, hogy a jómódú családból származó kislányok valahogy szebbek. Nem csak a ruháik miatt, hanem az arcuk, hajuk...Középiskolában meg ez aztán tényleg kitűnik.

Két kifejezetten szép lány járt az osztályunkba gimiben, mindketten gazdag családból. A párhuzamos osztályba 3, ugyanez a helyzet. De úgy az egész iskolára érvényes volt ez.


Vannak azok a tipikus gazdag lányok, akikről azonnal le lehet szűrni már ránézésre. Pár példa:

[link]

[link]

[link]

[link]


Arra is gondoltam, hogy genetikai oka lehet, de még az egyik olyan lány ismerősöm is, aki átlagos anyagi helyzetből jött átlagos lányként, amikor gazdag párja lett, "megszépült".

Akkor is, ha nem sminkel, és egyszál pizsamában van otthon.


Kb ekkora szintű a változás.


Ilyen volt:

[link]


ilyen lett szint:

[link]


Itt most csak a stílusra, kisugárzásra gondolok, hogy az átlag lányból kb 4 év alatt igazi jó nő lett.


(a képek csak illusztráció)


2019. máj. 20. 21:21
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
61%

Azért elképesztő, hogy gazdag címszó alatt itt celebek jutnak a válaszolók eszébe, véletlen sem többdiplomás, művelt, gazdagságba született, értelmiségi emberek és azok családja..


Ja, a celebek, sztárok, instaizék, akik a feltűnősködésre adták az életük valóban nem visszafogottak, de még csak nem is kifejezetten gazdagok..

2019. máj. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Nekem pl. az utolsó párból az első szebb, mert a második már amorf módon sovány.


Amúgy amit írsz, az sztem az alábbiakból áll:

- aki gazdag, az minőségi vizet tud inni, minőségi ételeket tud enni

- van pénze arra, hogy kövesse az aktuális trendeket, ilyenre szedesse és festesse a szemöldökét, ilyen-olyan ruhát vegyen fel, jó minőségű kencékkel kenegesse az arcát

- bizonyos kor felett a feszes testet nem lehet azzal elérni, hogy néha kimegy futkorászni a partra vagy a térre

- akinek nincs semmi anyagi gondja (és lelki sem!, hozzátenném), annak kisimultabb lesz az arca

2019. máj. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

21: Paris Hilton egy nagyon gazdag, klasszikus üzleti múlttal rendelkező család sarja, és nagyon nem lenne celeb alapból a családi háttér alapján.


Az, hogy mégis azzá vált (ahogy sok konzervatív, értelmiségi, de piszkosul gazdag család sarjából lesz aranyifjú) nem jelenti azt, hogy a gettóból jött hip-hop sztárokat soroljuk gazdag emberként.

2019. máj. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Jókat írtak előttem,még amit kiemelnék,a stressz ,a sok munka,az anyagi és megélhetési gondok esetleg ,ezek mind-mind nyomot hagynak az emberen.. Talán nem tizenévesen,de 25-30 körül már bőven látszik a bőrön ,ha valaki megterhelő munkát végez,esetleg éjszakázik ,sokat stresszel,keveset alszik stb . Tudom mert én is ebben a koromban kezdtem csúnyulni . Ha nincs semmire gondod nem nehéz magaddal foglalkozni ,körmöshöz,fodrászhoz szoliba ,kozmetikushoz járni ,mindenféle kezelésekre ,masszázsra ,van időd sportolni,van hobbid ,boldog vagy felszabadult .Hasonlítsd ezt össze egy olyan ember életével aki napi 10-12 órákat dolgozik ,akár heti 5-6 nap,és este örül ha van ereje letusolni . Már az is sokat számít,hogyha valakinek van ideje napi 3* nyugodtan leülni és megenni valami normális ételt. Aki csóró és állandóan dolgozik,az meg eszi a sok szemetet,meg mellé a koffeint esetleg .
2019. máj. 22. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ez nem csak pénz kérdés. Nem csak ruha, körmös, fodrász.


Sokkal inkább életmód.


Van egy 35+ éves lányismerősöm. Jogász. Budai lakás, jó kocsi, magyar szemmel kiemelkedő fizetés. Az egyetem után bekerült egy nagy nemzetközi jogi irodához, iszonyat karrier lehetőség, nagyon jó pénz, de napi 16 óra munka. Nappal anyagot állított össze, amit éjjel a tengerentúli ügyfélnek prezentált videón, milliárdos szerződéseken dolgozni, lehetetlen határidőkkel, stressz-stressz-stressz.

Hiába a pénz, a menő ruha, a fodrász, már harminc évesen úgy nézett ki, mint egy mosónő 3 gyerekkel, így 40 felé közelítve vagy 10 évvel néz ki idősebbnek, mint a korosztálya.



Ugyanez volt egy haverral. Gazdag család, sose dolgozott igazán (családi cégben himihumi pozíciók), de cserébe a partizásnak szentelte az életet. Éjszaka, csajok, pia, pörgés. Az eredmény nála is ugyanez. Hiába a pénz, 40 felé iszonyat lerobbant.



A gazdagság csak segít abban, hogy elkerüld a gyertyát kér végén égető életmódot, míg a szegénység inkább belekényszerít a két műszakba, az éjszakázásba, ott ez nem döntés kérdése.


De az a gazdag, aki hasonló életvitelt él, mint a több műszakban dolgozó, másodállást, túlórát halmozó (akár karrier, akár bulizás miatt), ugyanúgy lerobban mint a szegény ember, ezen nem segít a pénz. A gazdagnak egyedül annyi előnye van, hogy ő maga dönt arról, hogy akar e ilyen életmódot vagy sem.

2019. máj. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!