Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok járnátok olyan fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok járnátok olyan fiúval, aki pythonban fejlesztene algoritmikus kereskedési modelleket, és gazdag lenne? És elvárás lenne, hogy ti se dolgozzatok?

Figyelt kérdés
Napi 1-2 órát foglalkozna vele általában a laptopján, amit mindenhova visz, csak drága éttermekbe járna, utazgatna a világ körül, hobbi szinten milliókat költene fényképezőgépekre, objektívekre, üzemeltetne egy instát, amire a fotóit teszi.
2019. ápr. 29. 18:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%
Ki nem jàrna ilyen pasival?!?
2019. ápr. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%

Igen, mivel azt hiszem, máris lenne közös téma, érdekelne engem is mind, a felsorolásokból és ha engedné a fiú, akkor nagyon szívesen segítenék is neki, vagy legalábbis igyekeznék ellesni tőle némi tudást.Én is vállalkozásban gondolkozom.

A fényképezés is érdekes hobbi.Boldog lennék, ha találnék egy társat, aki biztonságot képes nyújtani, de nem szeretnék mellette ingyen élni, kiszolgáltatottnak érezném magam.Egy ilyen férfi mellett talán lenne esélyem a hobbimból megélni, van néhány.

Bár a gazdag férfiak sajnos sokszor aranyáso plázacicákat keresnek, én pedig nem az vagyok.

2019. ápr. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Csakis C++-ossal jönnék össze, bocsi.
2019. ápr. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

és ha 120 kiló lenne és minden este felszívna egy csík kokót?

na jó csak vicceltem, bár érdekes, hogy külsőségről nem adtam meg egy paramétert sem, és már is főnyereménynek elkönyveltétek

2019. ápr. 29. 18:29
 5/13 anonim ***** válasza:
26%
Drága barátom,ennyi ésszel és szabadidővel egy pasi nem lesz 120 kilo. ;) Ha instat üzemeltet ki is néz valahogy. Te kis butus.
2019. ápr. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A koko kizáró ok.A súly, hát senki sem tökéletes, ha akar, lefogy.Bár ha magas a pasi és izmos, akkor 120kiló nem olyan vészes talán.
2019. ápr. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%

"bár érdekes, hogy külsőségről nem adtam meg egy paramétert sem, és már is főnyereménynek elkönyveltétek"


a pénzét megadtad, az a lényeg nekik


"ennyi ésszel és szabadidővel egy pasi nem lesz 120 kilo"


HHAHAHHAHAHAHA, jártál te már életedben értelmiségi emberek, programozók, pénzügyesek, nérnökök közt? soha a büdös életben, igaz?


# 6


téged sem az eszedért szeretnek, egyből írta utána, hogy vicc

2019. ápr. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Én CsAK HtMl PrOgRaMoZóVaL JönNék ÖsSzE!
2019. ápr. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"És elvárás lenne, hogy ti se dolgozzatok?"


Akkor biztos nem, mert van három teljesen különböző jellegű munkám (én osztom be a saját időmet egyéni vállalkozóként), és szeretem mind a hármat, másrészt nekem fontos az anyagi függetlenség, hogy azt az életet élhessem, amit élni szeretnék.


Annak örülnék, ha olyan párom lenne, akinek sok a szabadideje, és szintén nem annyira között a munkaideje, mintha alkalmazottként dolgozna, és aki szintén szeret utazni, de azt nem tudnám elképzelni, hogy anyagi függőségben éljek egy férfi mellett.

2019. ápr. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%
Nem jövök olyannal össze, aki elvár.
2019. ápr. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!