Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, tetszik/tetszett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, tetszik/tetszett nektek a párotok/feleségetek/ állapotosan, nagy pocakkal?

Figyelt kérdés
Őszintén válaszoljatok, legyetek kedvesek.
2019. máj. 21. 15:48
 1/5 Bence_ ***** válasza:
85%
Igen.
2019. máj. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Van, aki szép formás és van, aki otromba állapotosan. Igen-nem.
2019. máj. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
A terhesség egy állapot, ami elmúlik. Nem gyerekfejjel kell gyereket vállalni, és akkor az ember elfogadja, hogy egy közös cél (azaz egy kisember érkezése miatt) megváltozik a nő teste. A terhesség nem habostorta, de értelmes emberek helyén kezelik ezt az időszakot is.
2019. máj. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem túlgondolod, hármas. Ez a napi terhesfétis-kérdés.
2019. máj. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok állapotos. Csak felmerült bennem ez a kérdés.
2019. máj. 21. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!