Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van sok férfi azon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van sok férfi azon a véleményen, hogy nem kell neki olyan nő, akinek volt fekete párja?

Figyelt kérdés

Semmit nem tudnak róla, csak azt, hogy fekete, és már jön, hogy onnantól bottal sem nyúlna hozzá.

Nekem volt egy félig fekete párom, és egyáltalán nem volt aljasabb, butább, kulturálatlanabb, mint egy átlag magyar srác, sőt. Normális, iskolázott ember, és félig magyar.

De ez nem érdekli az ítélkezőket, csak az, hogy néger. Mégis miért? Miért lennék alkalmatlan ettől komoly kapcsolatra?

Már odáig fajult a dolog, hogy inkább eltitkolom.


2019. máj. 21. 17:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
97%
Én ilyet még csak itt, gyakorin láttam/hallottam, élőben soha.
2019. máj. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
10%
11 leszögezném hogy én csak racionalizálni akartam hogy megértése amúgy az hogy szőke vagy vörös az mondjuk 5 gén csak úgy mondtam egy számot az meg hogy fehér vagy néger az meg 5000 de engem nem zavarna amúgy sajnálom hogy belekeveredtem
2019. máj. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
74%

Te vagy, akit a pasija dobott meg megvert, mert nem mondtad el neki, h jártál egy félvér csávóval.


Akkor is mondtam, h nem kell rasszista barmokkal szóbaállni, és akkor problem solved. Amúgy sincs köze a pasidnak ahhoz, kikkel jártál eddig.

2019. máj. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
91%
Azért, mert végtelenül előítéletesek, rosszindulatúak, de legfőképp: iszonyatosan rasszisták! Undorító módon rasszisták. Én pont azokat nem veszem emberszámba se, max valami gerinctelen kis féregnek tekintem, akik olyanokat mondanak, h az ilyen nem ember, nem nő, az ilyet agyon kéne ütni, az ilyen “áruló” (??) stb. Bár nem voltam fekete férfival soha, ettől független a gyomrom kifordul a rasszista, fajgyűlölő “emberektől”!
2019. máj. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

Olyan nőkkel se akarnak összejönni aki mondjuk cigánnyal volt, vagy arabbal. Amúgy meg inkább derüljön ki az elején mint hogy húzod nem tudom meddig aztán amiatt robban a bomba.

Amúgy ez a rasszista szöveg elég nagy hülyeség. Ha van fekete ismerősöd, fekete barátod de nem akarsz együtt lenni olyannal akinek fekete barátja volt az attól még nem rasszista. Attól sem leszel homofób hogy nem mész el zuhanyozni a meleg barátoddal. A nők is szokták mondani hogy ez meg az a fétis nem jön be nekik, a férfiak meg lehet eszerint válogatnak.

2019. máj. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

"Ha van fekete ismerősöd, fekete barátod de nem akarsz együtt lenni olyannal akinek fekete barátja volt az attól még nem rasszista."


Megint megkérdezem, akkor olyan is van, hogy valaki nem akar összejönni olyan nővel, akinek szőke /magas/sportoló/biciklista stb barátja volt, vagy véletlenül már megint csak a rasszokról van szó? Amúgy nem hiszem el, hogy valakinek van fekete/arab stb barátja (ismered a szó jelentését?) és ezek után nem lenne olyan nővel akinek szintén volt ilyen "barátja" :-)


"Attól sem leszel homofób hogy nem mész el zuhanyozni a meleg barátoddal."


Ja, nem is neked kell a fekete sráccal járni, így a hasonlat nagyon is sántít. Te hozzá sem érnél olyan nőhöz aki feketével volt, akkor azért az elég rasszista.


"A nők is szokták mondani hogy ez meg az a fétis nem jön be nekik, a férfiak meg lehet eszerint válogatnak"


Ja, csakhogy ez nem feltétlenül fétis. Nekem pl nyugat-európai exem van, szerinted nekem akkor fétisem van? Ha más a bőrszíne az exnek, akkor ez máris fétis? Elég szűkösen gondolkodtok.

2019. máj. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

"/magas/sportoló/biciklista stb barátja volt"

Olyannal se jönnék össze akinek a volt pasija drogos... akkor most mi történik? "Drograsszista" vagyok?

Jóban vagyok/voltam pár C betűs kisebbségivel, ennek ellenére pedig se c lánnyal nem jönnék össze, sem pedig olyannal akik c fiúval volt:)


"Ja, nem is neked kell a fekete sráccal járni"

Pontosan ahogy a meleg embernek sem kell mutogatnod a himbilimbit a zuhanyban, de ha már "fürdőgatyában" tusolsz előtte már homofób vagy?


"Ha más a bőrszíne az exnek, akkor ez máris fétis? Elég szűkösen gondolkodtok" Szerintem a tiéd a szűkös:D Mitől jobb valakit fétisek miatt elítélni, mint az előző kapcsolatai alapján? Ja mert hogy arra nem lehet mondani valami szép kifejezést. Amúgy meg a rasszizmus a rassz ellen irányul. Most kitalálsz egy új fogalmat mint hogy "közvetett rasszizmus"?

Mondjuk egy példát: A cég ad el és vesz feketéktől/nek, viszont nem csináltatja a munkát B céggel ahol feketék is dolgoznak. Ez így igazi rasszizmus lenne, de ha A cég csak B céggel nem csináltat semmit akkor az mitől rasszizmus?

Azért kvótát ne vezessük már itt is be... szűrje ki magának a társadalom mire van igénye és mire nem.

2019. máj. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"Mitől jobb valakit fétisek miatt elítélni, mint az előző kapcsolatai alapján? Ja mert hogy arra nem lehet mondani valami szép kifejezést"


Senkit nem kell a fétise miatt elítélni, de nyilván nem jövök össze olyan férfival, akinek a fétise undorít ,mert akkor nem lesz jó a szexuális életünk. Tehát akkor kibújt a szög a zsákból: téged undorít, ha egy nő lefeküdt egy fekete sráccal valamikor. Tök mindegy, hogy ez nem fétis, csak egymásba szerettek, téged ez undorít és kész. Miért is, mert undorítónak tarod a fekete srácot? Gondolkozzál már.

2019. máj. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

Olyan nővel se jönnék össze aki mondjuk heti 1 pasit elfogyasztott mondjuk egy évig, legyen ez bármilyen rasszú, nemű. Nem tartom gusztustalannak szimplán van egy értékrendem mint ahogy mindenki másnak is amibe van ami már nem fér bele(legyen ez cigi, drog stb.). Ettől függetlenül barátnak lehet jó a csaj, de mint partner felejtős:) Ebbe pedig bele lehet keverni mindenféle undort, férist, zsánert nekem mindegy.


Amúgy ja, milyen szemét dolog ilyen alapon válogatni vagy hogy egyáltalán lehet:D Rohadt egy dolog ez a demokrácia. Azért meg nehogy már a kkk tagja legyen valaki mert valami alapján kiválasztja a barátnőt:D

(Amiatt is sipákolnak sokan hogy lefeküdt X emberrel aztán már nem kell senkinek. Piac kereslet-kínálat)


De amúgy meg ja, legyen minden ilyen faszi rasszista, aláírom(bár egy negatív hatása nincs a feketékre). Na de ettől nem fogják többen verni a feketéket, és többen nem is üldözik őket mint ahogy azok a nők se fognak hirtelen bepasizni akik emiatt sírnak. Tehát bárhogy nevezed is ezt az élet nem lesz senkinek se jobb se rosszabb:)

2019. máj. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ja és megelőzöm válaszod mert látom is hogy mit szedsz ki a szövegből.

"szimplán van egy értékrendem.."

-tehát akkor alantasabbnak tartod magadnál stb.

Erre írnám hogy nem, szimplán nem lesz vonzó, amire te:

tehát gusztustalannak tartod. Erre pedig én zárom a dolgot: Te is tudnál olyan dolgot mondani amitől egy férfi elveszti a vonzalmad, és annak nem kell gusztustalannak lennie, szimplán maga a megtörténte elég.

A beszélgetést inkább ettől a ponttól folytassuk mint az általam kiragadott 1 mondattól:)

2019. máj. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!